Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha férfiként nem akarok párkapcsolatot (de nem is lennék piacképes amúgy), akkor incel vagyok vagy csak simán "cel"?

Figyelt kérdés

Ugye az incel az magyarul azt jelenti, hogy akarata ellenére kölibátusban (nőtlenségben) élő. De mi van ha valaki nem is akar eleve párkapcsolatot mert rájött, hogy egyedül boldogabb, és nem társas lény igazából, így nincs szüksége állandó társra? Akkor én csak simán cel vagyok, azaz csak önkéntes kölibátusban élek, nem önkéntelenben mint az incelek?

Az más kérdés, hogy mivel nem vagyok jóképű ezért nem is lennék piacképes manapság. Nem vagyok fent társkeresőkön, de ha fent lennék, tuti nem lennének matcheim és nem írna vissza senki. (Mint ahogy minden előnytelen férfinél ez így van, nincs mit tenni ellene, ezért incelek). De az én esetemben ez csak szerencsés egybeesés, hogy én nem is vágyok kapcsolatra, ergo nem vágyok egy olyan dologra ami megvalósíthatatlan lenne. Ez valóban nagy szerencse, hiszen akkor boldogtalan lennék örökre, de így nem vagyok az.

Szexuális életem van, de csak anyagiakat vagyok hajlandó belefeccölni így örömlányokhoz járok, akiket nagyon megválogatok külsőre, fiatalságra, ápoltságra, származásra stb., tehát bármilyen apró szépséghibája van a hölgynek az nálam nem játszik szexre. De így is vannak viszonylag megfizethető árakon jó nők is a piacon.

Összességében akkor én más vagyok ilyen szempontból mint a hagyományos incelek, vagy még én is incelnek számítok?



2022. aug. 20. 18:19
A kérdező szavazást indított:
Ugyanúgy incel vagy te is mint az összes többi.
Te más vagy, te cel vagy és nem incel.
15 szavazat
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
77%
Ki a francot érdekel?
2022. aug. 20. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
85%
Ha prostizol, akkor nem vagy "cel"...
2022. aug. 20. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
85%
Az cölibátus, te! Nem kölibátus 😆
2022. aug. 20. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
85%
Vagy ezt az egész maszlagot csak simán bemagyarázod magadnak, mivel így könnyebb elfogadnod hogy sikertelen vagy a nőknél.
2022. aug. 20. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
87%
Aki direkt nem szeretne kapcsolatot, azt szinglinek nevezik.
2022. aug. 20. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
17%
A blackpill szerint te incel vagy, mivel magadnak is hazudsz. Minden férfi akar párkapcsolatot. Ha gazdag Chad lennél, most te is a Maldív szigeteken nyaralnál top barátnőddel.
2022. aug. 20. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

6-os

Ez nem igaz. Ha gazdag Chad lennék, akkor váltogatnám a nőimet (mint szexpartnereket) mint a zoknimat, ahogy a legtöbb gazdag Chad teszi.

De ezt így is megtehetem, ha nem vagyok Chad, ameddig a pénztárcám bírja prostira.

És ebből a példából is látszik: sem a gazdag Chad-nek, sem nekem nincs párkapcsolatom.

2022. aug. 20. 20:25
 8/13 anonim ***** válasza:
54%
7: Most már igen, de ha kisgyerekkorodtól kezdve Chad lettél volna, most egy nővel lennél boldog kapcsolatban, ahogy a gyerekkori nem fake Chad ismerőseim teszik.
2022. aug. 20. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Igazából 1db gigachad ismerősöm van. Neki eddig egész életében 3 barátnője volt és talán +2,3 szexkapcsolata mellette, de mindig a hosszú távúra ment, amiben persze ő dönt, hogy tényleg akarja -e a nőt, vagy szintjén alulinak látja.
2022. aug. 20. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Én mondjuk igen sokáig (húszas éveim közepéig) vallásosságból fogtam vissza magam hogy még nincs megfelelő jelölt, maszatolni meg nem akarok... aztán türelmetlen lettem és próbálkozni kezdtem nőknél, és akkor f"(de tényleg csak akkor) kiderült hogy hoppá, nem is vagyok kapós... így volt plusz egy évtizedig míg meg nem plasztikáztattam magam
2022. aug. 20. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!