Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ismerkedési szándékkal írtam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ismerkedési szándékkal írtam és látta az üzenetem de nem ír vissza? 20F

Figyelt kérdés
Fenn van Tinderen, ezért gondoltam ebből kiindulva ráírok Instán, hogy szívesen ismerkednék (ott beszéltünk korábban is néha). Szimplán ez azt jelenti, hogy nem jövök be neki, vagy " nagyon tolakodó és lényegre törő voltam" ahhoz képest, hogy nem ismerjük egymást?
2022. aug. 20. 18:48
 1/5 anonim ***** válasza:
81%
Nem jössz be neki, vagy van pasija.
2022. aug. 20. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
54%
Ki ő, insta celeb?
2022. aug. 20. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
#2 Nem hiszem
2022. aug. 20. 19:25
 4/5 anonim ***** válasza:
85%

Ha láttad tinderen, miért nem ott írsz neki? Nem lett match? Akkor azért nem ír vissza. Ne zaklasd.


Ha nem, akkor csak simán ignorál, nincs kedve beszélni. Ne fáraszd magad miatta.

2022. aug. 20. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Azt mondod, már beszéltetek korábban, néha.... Akkor miért nem lett semmi? Most meg megint nyomulsz. Nyilván nem érdekled. Tinderen is azért nem matcheltetek.
2022. aug. 20. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!