Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan ismerkedjek, ha semmirő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan ismerkedjek, ha semmiről nem tudok beszélni és alig érdekel valami is?

Figyelt kérdés

Hobbim nincs, filmeken bealszom, videojátékok már nem kötnek le, sportokat utálom.


Vezetni szeretek, de csak egy fél milliós roncsot van pénzem fenntartani, amúgy érdekel minden ami politika, bulvár, de ezekről meg senki nem akar beszélgetni nemhogy egy csaj.



2022. aug. 20. 20:13
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
86%
Eloszor kezdj el elni, utana keress csajt, ne forditva probald.
2022. aug. 20. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
82%
Pontosan úgy, ahogyan az #1-es írja. Jelenlegi állapotodban ha a fejed tetejére állsz, akkor sem fogsz érdekelni senkit sem.
2022. aug. 20. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

De semmi kedvem nincs élni (nem szószerint). Hétvégéket képes lennék végig aludni, mert annyira érdektelen vagyok és általában erőtlen/fáradt. Amúgy nem ezt teszem, de komplett szombat/vasárnapokat elba**ok a netezéssel/youtube-ozással. Mondjuk késő délelőtt is szoktam felkelni.


Alapvetően semmi nem tud érdekelni.

2022. aug. 20. 20:19
 4/17 anonim ***** válasza:
92%
Ha semmi nem érdekel, akkor minek neked párkapcsolat?
2022. aug. 20. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

Olvass!

(Könyveket)

Pl ezt: Erlend Loe - Doppler

2022. aug. 20. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
párkapcsolat mégis érdekelne, ha kiírsz róla egy kérdést.
2022. aug. 20. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
85%
#3: ebben az állapotodban totál alkalmatlan vagy párkapcsolatra. Menjél pszichológushoz.
2022. aug. 20. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

Na!

Ez a fórum pont az ilyen esetekre jó , ha jól csinálod megtaníthat feldobni , vagy lecsapni a lasztit - semmi tétje


+ Segít abban , hogy fejleszd , hogyan fejezd ki magad


Olvasgasd innen ami érdekel , meg olyat is ami kevésbé , és próbálj meg hozzászólni - ennyi

2022. aug. 20. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Hát így nehéz lesz. Ismerem a helyzetet, mondjuk nekem nem az a bajom, hogy nem érdekel semmi, hanem, hogy a kicsit elvont, földtől elrugaszkodott dolgokról beszélgetek, elmélkedek szívesen...és biztos van sok huszonéves akikkel tök jól el tudnék dumálni, de az én 35-ös korosztályom már fantáziátlan és sokkal laposabb, földhözragadtabb dolgokról szeretnek üresen fecsegni... Szóval lélekben még mindig huszonéves álmodozó vagyok...persze nem arról van szó, hogy gyerekes vagy éretlen vagyok, egyedül nevelem a 2 gyerekem, eltartom magunkat, gondoskldom róluk, jó állásom van meg minden...de az élet túl rövid ahhoz, hogy egésznapos igavonás és számla fizetés után a szabadidőmben is csak nyűgökről meg értelmetlen, érdektelen bullshitről diskuráljak...de a többi korombelit ez érdekli, úgy tűnik őlet valamiért ez kapcsolja ki
2022. aug. 20. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
78%
Mit kepzeltel, milyen segitseget kapsz? A marsra nem akarsz teleportalni? Megoldjuk azt is, csak irj ki egy kerdest rola. Valtozz meg, ha azt akarod, hogy masok maskepp reagaljanak rad. Vagy ne csinalj semmit es viseld a kovetkezmenyeit.
2022. aug. 21. 03:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!