Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan válasszak ha esetleg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan válasszak ha esetleg oda kerülne a sor ?

Figyelt kérdés

Kíváncsi lennék a tapasztalataitokra!

Nektek milyen elképzeléseitek voltak gyerekként, a pártokat illetően? Nekem él egy kép a fejemben, hogy milyennek kellene lennie egy férfinak. De véleményem szerint a leendőbeli barátom nem igazán fog ennek megfelelni. Ti milyen kompromisszumot kötöttetek a pártok külső, illetve belső tulajdonságaival kapcsolatban?

Továbbá milyen lett a jelenlegi párotok a korábban elképzelt sráchoz/lányhoz képest?



2022. aug. 23. 16:58
 1/5 anonim ***** válasza:

Külsőre nem volt típusom, nagyon máshogy néznek ki a srácok, akik tetszettek. Bár volt, hogy elképzeltem valamilyen alakban. Pl szőkén. Barna lett.


Belsőre abszolút minden elvárásomat hozza és még többet is.


Nem kötöttem kompromisszumot. Van párom.

2022. aug. 23. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Tartsam vonzónak, jól el tudjunk beszélgetni, szeresse a humorom, meg tudjak bizni benne és legyen hasonló a jövőkép.
2022. aug. 23. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szerintem valószínűleg irreálisak az elvárásaid, ha a szőke hercegre vársz fehér lovon.

A legnagyobb hiba, ha kinézel valakit, és egyetlen beszélgetés nélkül felruházod a legjobb tulajdonságokkal, aztán lehet kiderül, hogy egy szemétládával kerülsz össze. Ismerkedj, beszélgess, lehet éppen az az ideális pasi akit elsőre inkább csúnyának látsz. Amire nagyon figyelj oda, hogy ne dőlj be üres ígéreteknek, ha mond valamit, az úgy is legyen, attól elkezdve, hogy időben ott legyen a randin, vagy hogy mikor költöztök össze, házasodtok stb.

2022. aug. 23. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Jajj amikor fiatal voltam azt hittem, hogy nekem majd valami (számos más jó tulajdonsága mellett) ridegebb srác fog tetszeni, mert a lány legyen a "tralala", a srác meg számító, józan gondolkodású, következetes.


Én nem kompromisszumot kötöttem, hanem kinőttem ebből, főleg, hogy jött egy fiú, akivel egymásba szerettünk, imádom, ahogy van, nem szeretném, hogy egy érzéketlen, rideg valaki legyen.


28l

2022. aug. 24. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Olyan part képzeltem el belsore, amilyen a jelenlegi párom. Külsőre nem volt idealom, szóval mondhatni nem kötöttem semmilyen kompromisszumot.
2022. aug. 24. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!