Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan változott a párkapcsola...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan változott a párkapcsolati piac 2021 óta?

Figyelt kérdés

Könnyebb most a csajozás férfiként, vagy nehezebb. Mi az oka ennek?


Főleg blackpilled és redpilled férfiak válaszát várom, 37f incel válaszát leszámítva (a blackstreet boysos választ már láttam sokszor).



2022. aug. 25. 21:05
A kérdező szavazást indított:
2021 kezdete óta javult a helyzet.
Rosszabb lett, ahogy minden évben 2013 óta...
27 szavazat
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
11%
Évről évre egyre rosszabb a helyzet, mert egyre felszínesebben válogatnak a nők.
2022. aug. 25. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
80%
Én 2021-ben találtam egy olyan párkapcsolatot, ami tényleg igazán jó, ellentétben a többi szarral, ami edddig volt 2011 óta.
2022. aug. 25. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
90%
Mert egyebkent mi tortent 2013-ban, hogy az van megadva a romlas idopontjanak?
2022. aug. 25. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
63%
Egsre nehezebb! Ha nem vagy vékony, fiatal, szép arcu, nagymellü, akkor csak a csóró luzer mamahoteles pasiknak kellesz
2022. aug. 25. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
3: Akkor mentem ki először úgy a házból, hogy kimondottan csajozni akarok. Előtte szinte nem is érdekelt a téma egyáltalán.
2022. aug. 25. 22:19
 6/22 anonim ***** válasza:
6%

Nem változott ez semmit. Kellek a nőknek, és kelleni is fogok, amig pancserek a palik, nem tudnak nőzni

24f

bajnok

2022. aug. 25. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
89%
Mégis mi báltozott volna 1 év alatt? XD
2022. aug. 25. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
7: Azért sok minden. Egy éve még mindenki a Covid visszatérésétől rettegett. Most háború és háborús infláció van épp.
2022. aug. 25. 23:56
 9/22 anonim ***** válasza:
70%

Egyre rosszabb. Tenyleg. Tok jo fej haverjaim, akik par eve siman talaltak normalis kapcsolatokat, nem kellenek senkinek. Amig par eve teljesen hozzajuk hasonlo pasikat keresett a csajok tobbsege, most felmennek kiegni tinderre a legjobbakkal es sirnak, hogy nincs egy normalis pasi sem.

De, meg ez az oldal is jo pelda. Par eve tok normalis csajok irtam ram itt beszelgetni es ismerkedni. Most? Szinte minden noi valaszbol valami beteges frusztraltsag arad es gondolkodas nelkul mindenkit szidnak.

2022. aug. 26. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
72%

Nem változott semmi.


Régen is a jó pasiknak volt könnyű a csajozas , és jelenleg is! Aki nem tud megfelelni az elvárásoknak az olyan mintha belerúgnàk egy útszéli gödörbe meghalni. Senkit nem érdekel ha egy hapsi jólelkű , értelmes kedves fickó. Nem nézz ki jól ? Dögöljön meg!

2022. aug. 26. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!