Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Budapesten a társkeresést a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Budapesten a társkeresést a férfiak számára még mindig "kínozzák" a külföldi férfiak? Mi most a helyzet?

Figyelt kérdés

Amikor kitört a covid első hulláma, elköltöztem Budapestről, mert minek lakjak nagyvárosban amikor bezárkózás van, semmi értelme nem volt. Azóta sem költöztem vissza mert idő közben meg sokkal jobb lehetőséget kaptam külföldön így azt választottam.

Aki a covid előtti években élt Budapesten, az tudja hogy akkoriban a társkeresés egy férfi számára ott maga a pokol volt. Mindenhol csak Nyugati férfi turisták voltak a belvárosban, bulituristák, akik kizárólag csajozni meg piálni jöttek. És azok sokkal piacképesebbek voltak mint a magyar férfiak.

Azt hallottam hogy ez a fajta tömegturizmus a covid óta sem tért vissza Budapestre, egyszerűen lerágott csont lett. A jó csajokat már kivitték akit ki lehetett, nem indult újra az a fajta tömegturizmus. Rengeteg vendéglátóipari egység húzta le a rolót emiatt, de legalább akkor már nincs az a zavaró, idegesítő, kanos férfitömeg? Jobb már azóta a társkeresési élet ott?



2022. aug. 27. 19:07
 1/10 anonim ***** válasza:
87%
Téged konkrétan hányan dobtak külföldi pali miatt ?
2022. aug. 27. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
13%
Külföldi férfiakkal sajnos most is ugyanúgy tele van a város, viszont legutóbb odajött hozzám egy kövér ír nő. Ilyen korábban nem történt volna, bár igaz nem az esetem.
2022. aug. 27. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
17%
Hát nem akarlak elkeseríteni, DE ha a BP-i egyetemekre is az jellemző, hogy több külföldi egyetemista srác jár, mint csaj, akkor emiatt sajnos jelentős konkurenciával kell számolni.
2022. aug. 27. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
74%
Eddig sem "kínozták".
2022. aug. 27. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
80%
Inkább azért nem megy neked a csajozás mert rettentő ostoba vagy,
2022. aug. 27. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
74%

Sosem volt ez probléma! Nagyon szűk keresztmetszet, aki egy túristát aki részegen dugni akar felszed a buliban, gondolom régen sem ők voltak a célközönséged.

Az, hogy nem tudsz ismerkedni az a te hibád. Gondolom külföldön sem kolbászból van a kerítés.

2022. aug. 27. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
11%
4: Akármelyik szórakozóhelyre bemész, tele lesz angolokkal akik itt akarnak csajozni, mivel otthon nem sikerült.
2022. aug. 27. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
13%
A lepontozásnak mi az oka? Kimentem és láttam.
2022. aug. 27. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Mathus ***** válasza:
55%

"legalább akkor már nincs az a zavaró, idegesítő, kanos férfitömeg(..)"

ezek szerint te nem voltál része ennek a halmaznak, te kis "nice guy".

2022. aug. 27. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
59%
#1, nagyon rendes toled, hogy feltetelezed a kerdezorol e kerdes alapjan, hogy egyaltalan volt mar baratnoje. :)
2022. aug. 27. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!