Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Csúnya, elhízott nők, összejön...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csúnya, elhízott nők, összejönnétek egy hasonló férfival?

Figyelt kérdés
2022. aug. 30. 14:48
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
85%
:-D Ez komoly, tök romantikus vagy meg minden bakker...
2022. aug. 30. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
78%
Melós melóssal, operátor operátorral, dagadt csúnya dagadt csúnyával. Ez az élet rendje.
2022. aug. 30. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
30%
Az a baj hogy még ezek a krumplis zsákok is a macsó kigyúrt pasikról álmodoznak,de azok max csak megfektetik őket,de utána a barátnőkkel ez a téma fél évig,hogy milyen pasit fogott ki a Tinderről.
2022. aug. 30. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
78%
Én sosem tartottam magam jó csajnak, ezért sosem a külső alapján válogattam. Volt már marha jól kinéző csávóm, és volt már kevésbé jól kinéző is. Nem a külső volt az elsődleges tényező, inkább, hogy a belső értékek passzoljanak. Amikor elhíztam és úgy társkeresőztem, nem húztam jobbra azokat, akikről feltételeztem, hogy sosem tetszenék nekik, mert túl jó pasik, vagy annak hiszik magukat, meg őszintén... lehet, hogy maga a külseje vonzó volt, de az nem, hogy fémeztelenül, csücsörítve pózol és társaik. Azokat kerestem, akik megfogtak, és nem mindegyik volt helyes közülük, inkább bemutatkozás, kisugárzás alapján ítéltem. (Ez csalóka tud lenni, de valami alapján szűrni kell.)
2022. aug. 30. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
77%
3-as, ne irigykedj,hogy téged még meg se fektetnek! :-D
2022. aug. 30. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
76%

Némelyik nő úgy néz ki, mint egy telisz@rt búvárruha, de az adatlapján mégis sportos, magas férfit keres😃.

Sok sikert.

2022. aug. 30. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
81%

Mi a kövér?

Valakinek már én is az vagyok 178 cm 84 kg val.


2# akkor most dobom a párom mert ő jó pasi.

2022. aug. 30. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Na igen, erre én is kíváncsi lennék, hogy mi számít csúnya, kövérnek.
2022. aug. 30. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
77%
Sajnos csúnya elhízott nők is gazdag jóképű sportos izmos férfit akarnak.
2022. aug. 30. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
79%

9#

Ha megkaphatják őket akkor mi a problémád?

2022. aug. 30. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!