Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan érték el a nők a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan érték el a nők a társkereső oldalakon hogy sokszor a kövér kinézetű nők is válogatnak a férfiakból, mikor élőben a kutya se állna velük szóba?

Figyelt kérdés

Hogy alakult ki ez a jelenség a társkeresésben?

Élőben meg csodálkoznak az ilyen nők, max egy éjszaka után még a telefont is kikapcsolja a lovag, akiért addig oda meg vissza volt.


2022. aug. 30. 23:10
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
98%
Én sajnos nem közéjük tartozom, de van több olyan szintén molett ismerősöm aki a valóéletben is válogathat, és hosszú kapcsolataik vannak. Ez nem ezen múlik. Ez olyan mintha te kizárnád, hogy soha nem randiznál szőke emberrel, de ez nem határozza meg az embert párkeresési szempontból. Mivel szőkéből is van kedves, odaadó, gondoskodó, csodás pár és ugyan úgy problémás is, aki neked nem tetszik…
2022. aug. 30. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
82%
A férfi kiéhezettség és verseny miatt!
2022. aug. 30. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Van olyan egyébként sikeres, jóval átlag felett élő férfi ismerősöm, aki kifejezetten a kövér nőkre bukik. Felesége is az volt, jelenlegi barátnője is az, és mindig ilyen kövér nős fotókat posztol. Pedig találhatna bőven vékony nőt is. Ja, és ő maga igen messze van a kövértől.
2022. aug. 30. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
77%

- Rengeteg férfi kiéhezett és bármi jó nekik. Annyira nem jutnak nőhöz, hogy fullba nyomják a simpet. (Tudom, erre most jó pár megvadult nő nyom egy pirosat... Akik amúgy máskor meg azért panaszkodnak, hogy mennyien írogatnak itt rájuk. Hát, ennyire várható el az emberektől a következetesség.)

- Jó pár éve megy a body positive és eleve elég sok pasinak bejöttek a teltebb nők is. Ezzel csak utat nyitottak a dolognak.


Szóval, ez összességében leginkább a férfiaknak "köszönhető".

2022. aug. 30. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
86%

Huhuu de fáj itt neked valami. :D

Mi történt? Ráírtál egy nőre akihez túl jónak tartottad magad csak azért, hogy végre csurranjon valami - akármi - neked is, de annak ellenére hogy meg voltál győződve, hogy a kövér csaj majd istennek fog tartani amiért lealacsonyodtál hozzá, vissza sem írt...?

2022. aug. 31. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
25%

#5: Mondjuk, ez a szöveg pont ugyanolyan, mint amit a kérdező tol. Ne érezd magad jobban, nevetséges ez a "höhö, fájt valami" szöveg. Neked fájt valami, hogy beleálltál a kérdezőbe? Mi történt, lekoptatott a kérdező? Na, kb. ennyi értelme van.

Valóban nevetséges, amit pár kövér nő lenyom, ha tetszik, ha nem. Nem, nem bántott senki, valamiért értem odavoltak általában, viszont amit láttam néha, az nevetséges volt. Volt, hogy az illetőhöz alkatban passzoló próbálkozókat olyan undorítóan koptattak le, hogy nekem égett a pofám. És igen, velem is volt olyan, hogy egy teltebb csajt behúztam tinderen, nem húzott be és élőben jött volna oda hozzám a buliban. Nem fájt, csak kényelmetlen volt a szitu, hogy ő mégis mit akarna. Hasonló történt úgy is, hogy tinderen ghostingolt, élőben meg nyomult. Az sem fájt, rejtély, hogy mi fájt volna ezen, de ettől még ez egyesekre jellemző viselkedés és gáz.

2022. aug. 31. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
89%
Mivel a nők és férfiak száma nagyjából azonos, hol a pitsában van az a rengeteg férfi, akikből minden nő válogathat? Ja, megvan! Ugyanazok a pasik próbálkoznak be 100 nőnél egyszerre.
2022. aug. 31. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
24%
#7: Fura, hogy ott tartunk, hogy még minimális logikát sem próbáltok beleerőltetni a hozzászólásaitokba: Körülöttük van. Én pl. nem próbálkoztam be 100 nőnél, ettől függetlenül tavaly még volt fél évem, amikor egyedülálló voltam. Lehetett belőlem is válogatni ám és még rengeteg másik férfiből. Nem, nem mind próbálkozunk ám 100 nőnél.
2022. aug. 31. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
83%

Teltebb nőként azt tapasztalom a társkereső oldalon, amin fent vagyok, hogy azért nem nagyon lehet válogatni a korosztályomban (40-es) az egyedülálló férfiak közül.

Viszont egy dolog biztos, hogy a legtöbben, köztünk én sem, fogok csak azért valakivel összejönni, mert örüljek annak, hogy egyáltalán szóba állt velem. Akkor inkább egyedül még jó darabig (4 éve már úgy vagyok, így nem oszt nem szoroz a több idő), mint egy olyan férfival, aki csak beérné velem.

2022. aug. 31. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
19%
A nőknél általános jelenség a hipergámia, így a férfiak csak a saját szintjük alatti nők közül válogathatnak. Ehhez még hozzájön a férfitöbblet, ami a való világban is jelen van, de a társkeresőkön többszörösére fokozódik, hiszen minden normális és értelmes nő pillanatok alatt talál párt a való életben.
2022. aug. 31. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!