Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egy feminista, karrierista...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy feminista, karrierista nőnek kisebbek az elvárásai a férfiak terén?

Figyelt kérdés

Arra gondoltam, hogy egy ilyen nő saját maga akarja elérni a céljait az életben és nem várná el, hogy egy férfi tartsa el. Egyenlőbbnek tartja magát és nincs szüksége egy nagybetűs “Férfira”, akire felnézhet. Épp ezért könnyebben nyitna egy kevésbé sikeres, kisebb keresetű vagy kevésbé maszkulin férfi felé is. A férfiak alapvetően félnek az erős, sikeres nőktől, pedig nem lenne rá okuk.

De ez csak az én képzelgésem, nem tudom, hogy tényleg így van e.

De nekem az a tapasztalatom, hogy az erős nők sokkal kedvesebbek és jófejebbek. Ők nem tartanak lúzernek.



2022. szept. 8. 12:20
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2022. szept. 8. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
0%
Minden no a kinezetre, penzre es a nagy faszra megy ha feminista ha nem.
2022. szept. 8. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
95%
Szerintem pont, hogy azért magasabb az elvárás. Nincs szüksége arra, hogy eltartsák, így a pénz kevésbé szempont, a kinézetnek és a személyiségnek kell olyannak lennie, hogy a nő egyenlő partnernek tartsa a kapcsolatban a férfit.
2022. szept. 8. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
87%
A karrieristát ne keverd a feministával, mert teljesen más a kettő.
2022. szept. 8. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
93%
Amúgy meg semelyik normális nő nem várja el, hogy eltartsák. Mindenki teszi a dolgát, de ha lúzer vagy akkor mindegyik nőnek az maradsz.
2022. szept. 8. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
94%

"Egyenlőbbnek tartja magát és nincs szüksége egy nagybetűs “Férfira”, akire felnézhet"


De, szükségem van. Ő felnéz rám, én rá. Nem nehéz.

2022. szept. 8. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
92%

Nem várom el, hogy egy férfi tartson el, de én se akarom őt eltartani kvázi, annyira durva jövedelem különbség nekem nem oké.

Azért én szeretném, hogy le tudjon nyűgözni a párom és én is őt, azt szeretném, hogy mind a ketten elismerjük egymás sikereit, jó tulajdonságait. Ez a "felnézni" valakire nem igazán a stílusom, a másik elismerése, tisztelete már inkább.

Az pedig, hogy nem maszkulin, az hót mindegy, ennek semmi köze a feminizmushoz vagy a karrierista emberekhez, ez egy preferencia, valakinek bejönnek a femininebb pasik van akinek nem.

Olyannal nyilván nem jövök össze, aki tart tőlem, nem is nagyon zavarnak, tartsanak csak nyugodtan távolságot. Magabiztos férfiak pedig szoktak közeledni, nincsen nálam pangás.

Valóban nem jár kéz a kézben a feminizmus és a karrierista életmód, ne vond össze.

2022. szept. 8. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
92%
Pont, hogy a tanult és szorgalmas nőknek vannak nagyobb elvárásaik és nem csak ösztön alapján válogatnak. Sőt legtöbbször azért is maradnak inkább egyedül, ha nincs olyan, akire fel tudnak nézni. Most hogy ez kinek, mi azért abban nagy a szórás. Valaki akár még otthon is szeret versenyezni, húzzák egymást előre (akár karrierben, akár tipikusan sportban, egészséges életmódban vagy bármi hobbiban), más olyat keres, aki pont feminista annyira, hogy mondjuk ő menjen gyesre (ismerek ilyen párost többet is). De az okos és képzett nők sokkal jobban ismerik önmagukat és tudják, hogy mit akarnak és nem adják alább. Az más, hogy a sarki közértessel vagy a cuki kollégával kedvesek és elfogadóak, mert megtanultak politikailag korrektek lenni, de attól még nem viszik haza, pláne nem állandóra.
2022. szept. 8. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
0%
Ezeknek a nőknek nagy az elvárásaik. Egy introvertált személyt keresztbe lenyel, kinyír alapból, ez nem móka nekik. Ők inkább a velük azonos súlycsoportba tartozókat keresik - így nézve meg korrektek.
2022. szept. 8. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:

“ Egy introvertált személyt keresztbe lenyel, kinyír alapból, ez nem móka nekik.”


Ezek csak előítéletek, a nők nagyon kedvesek. Én introvertált vagyok, de soha egy nő sem akart még keresztbe lenyelni.

2022. szept. 8. 13:26
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!