Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egy feminista, karrierista...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy feminista, karrierista nőnek kisebbek az elvárásai a férfiak terén?

Figyelt kérdés

Arra gondoltam, hogy egy ilyen nő saját maga akarja elérni a céljait az életben és nem várná el, hogy egy férfi tartsa el. Egyenlőbbnek tartja magát és nincs szüksége egy nagybetűs “Férfira”, akire felnézhet. Épp ezért könnyebben nyitna egy kevésbé sikeres, kisebb keresetű vagy kevésbé maszkulin férfi felé is. A férfiak alapvetően félnek az erős, sikeres nőktől, pedig nem lenne rá okuk.

De ez csak az én képzelgésem, nem tudom, hogy tényleg így van e.

De nekem az a tapasztalatom, hogy az erős nők sokkal kedvesebbek és jófejebbek. Ők nem tartanak lúzernek.



2022. szept. 8. 12:20
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
89%
Az introvertáltságnak semmi köze a karrierizmushoz vagy a feminizmushoz.
2022. szept. 8. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
64%

Senkit nem tartok lúzernek, mert pl én depressziós voltam és hát akkor nyilván nem olyan volt az életem, mint szerettem volna és megértem, ha valakinek nem úgy alakult az élete, mint szerette volna.

Viszont a párválasztás más téma, igyekeznék több szempontból is egyenrangú partnert választani magamnak, intelligenciában, jövedelemben, elvek terén stb. Nem akarom, hogy bárki bármilyen módon kihasználjon, tényleg legyen a párom velem egyenrangú.

2022. szept. 8. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
0%

"nők nagyon kedvesek"


[link]

2022. szept. 8. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
100%

Inkább jóval magasabb. Egy intelligens nő elvárja, hogy a férfi emberileg rendben legyen. Nem lehetsz lusta, mindenen nyivákoló, az életedet elherdáló, otthon semmit sem csináló kolonc, mert akkor egy tanult, szorgalmas, intelligens nő semmilyen téren nem tud/akar a társának tekinteni.

Ha akarsz utána olvasol, de a legnagyobb faktor ami befolyásolja a nők házasodásra való hajlandóságát, az az iskolai végzettség.

Ergo minél alacsonyabb egy nő végzettsége, annál nagyobb valószínűséggel fog férjhez menni, míg a tanultabb nők inkább az egyedüllétet választják.

2022. szept. 8. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
100%
Aki mindenből a legjobbat akarja, az majd pont pasiból elégszik meg az átlagossal..? 😃 ne nevettess...
2022. szept. 8. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
15-os ugyesen osszefoglalta a lenyeget.
2022. szept. 8. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
100%
Nem, mert az ilyen nők elvárják hogy ne legyél tutyi-mutyi és ne az anyádnak kelljen lenniük, te is legyél önálló.
2022. szept. 8. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
47%
Egy lusta atlagos novel aki mirelit pizzan el, jobban jarsz
2022. szept. 8. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
0%
Kérdező te nagyon elvagy tájolva! Ha egy nő sikeres, gazdag, diplomás, vékony az ugyan ezt elvárja! Ha nő keres 800 ezret és a udvarló férfi csak 780at!!! Már azt elzavarja hiszen a férfi nem ért el annyit mint ő. Vagyis szar életképtelen.
2022. szept. 8. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:

“ Ha akarsz utána olvasol, de a legnagyobb faktor ami befolyásolja a nők házasodásra való hajlandóságát, az az iskolai végzettség”


És mi a helyzet egy tanárral? 8 általánossal egy gyárban jobban keresel mint sok diplomával.

2022. szept. 8. 20:55
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!