Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nem incel férfiként kérdezem,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem incel férfiként kérdezem, hogy mégis hogyan léphetnek előre az incelek?

Figyelt kérdés
Itt most nem a megkeseredett, mindenért a nőket okoló,gyűlködő embereket hoznám fel példaként, hanem azokat akik, eredménytelenül próbálkoznak. Nagyon jó ötletnek tartom a szakemberhez való fordulást, az edzést és sportolást, munka melletti tanulást stb. Viszont ezek hosszú távú folyamatok, amelyek biztosan megtérülnek ilyen vagy olyan formában, de addig hogy éljenek túl? Az idő egyre telik és továbbra is nő, párkapcsolat, szeretkezés, szex, érzelmek és tapasztalat nélkül maradnak. Amennyiben elfogadjuk azt, hogy prostikhoz járni alantas és nem opció, de bizonyos kor felett kínos a szüzesség és tapasztalatlanság, akkor mi lehet a megoldás? A prosti pótcselekvés, mert bár adhat testi örömöt, de a hódítás varázsa nélkül. A mély érzelmek nem képezhetik kereskedelmi cserealap tárgyát, de legalább az incelek rövid ideig felfedezhetik egy fiatal és gyönyörű nő testét. Amennyiben ez red flag, úgy az is, hogy jóformán senki nem akar egy érzelmileg sérült vagy nem kellően érett, bizonytalan, tapasztalatlan embert tanítani. Azonnal akarja élvezni az együttlétet. Tehát ez egy ördögi kör. Nem akarom védeni az idióta embereket, de ezt a kettősséget is nehéz feloldani. Nektek mi erről a véleményetek?

2022. szept. 17. 17:09
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 1/82 anonim ***** válasza:
90%

Mit tehetnek?


Tegyük fel ott van Krisztián* 27 éves szűz, incelnek gondolja magát. (Az is) csóró és dagadt.


Tanuljon tovább , fogyjon le! Legyen kitartó mert olyan 38-40 éves korára már tarthat ott anyagilag és külsőre hogy lehessen egy negyvenes barátnője. Neki kimarad a fiatalsàgàból a csajozas. Így járt

2022. szept. 17. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/82 anonim ***** válasza:
88%
Nehéz megoldani, de valahol el kell kezdeni.
2022. szept. 17. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/82 Mathus ***** válasza:
0%
a kérdésre: járjál thai masszázsra, ott ha levetkőzöl (mert megengedik, ha nem vagy igénytelen és büdös) simogatnak egy órán keresztül (ami érzelmileg feltölt), viszont meg is krititzálnak, hogy miert vagy ilyen kövér, meg szarul áll a hajad stb., de mindezt viccesen. megtanulod magad elfogadni, meg változtatsz is, meg olcsó(bb mint a kurvázás), és érzelmileg sem megterhelő.
2022. szept. 17. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/82 anonim ***** válasza:
92%
Mondjuk ha nem a szex lenne a motivalo tenyezo a kapcsolat es no kereseben akkor talan talan lenne eselye
2022. szept. 17. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/82 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Az "így járt" azért elég keményen hangzik, nem gondolod? Ez nem jelenthet kapaszkodót? Menet közben is szükség lenne sikerélményre? Lehet neked van igazad 1-es... Attól ez még nem biztató az inceleknek.
2022. szept. 17. 17:29
 6/82 anonim ***** válasza:
100%

Pedig a megoldást leírtad. Pszichológus, edzés, önfejlesztés, stb. Igen, időbe telik. Sok időbe ráadásul. De amíg lelki roncs vagy addig egy párkapcsolatban is az lennél és a másikat is tönkretennéd.

Úgyhogy fejlődj amennyire időd és energiád engedi és előbb utóbb meglesz az eredmény.

2022. szept. 17. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/82 anonim ***** válasza:
71%

Nem incelként hogy lehet ekkora baromságot kérdezni?!

Mi azzal a gond, ha valaki nem akar pszichológust játszani egy érzelmi sérült mellett? Vagy ha egyből szeretné élvezni a kapcsolatot? Ha az elején se jó, a szerelem ki se alakul. Lassan a jóqurvaanyját a nőknek, amiért nem állnak össze egy szellemi fogyatékossal. Semmivel se rosszabb egy értelmi sérült, mint egy érzelmi sérült. Sőt, lehet, hogy gyermeki ártatlansággal és őszintén tud szeretni. Mit tehet ő arról, hogy az IQ-ja 60? Sőt, ettől még lehet nagyon szép vagy izmos és magas adonisz.

Hagyjuk már ezt a picsogást, hogy a fiatal, csinos nők a legjobb jelentkező helyett érjék be a selejttel. Aztán majd válogasson 30 felett, mikor jöhet a gyerek? Amikor egyesek szerint már értéktelen. Főleg, ha volt már (több) szexpartnere.


Szerintem meg fogadja el mindenki, hogy a fiatal felnőtt éveink valók arra, hogy családalapításra párt találjunk. Erre meg egyértelműen a legjobbat akarjuk. Az egyáltalán nem szempont, hogy sokak szerint egy 20-25 éves nő csak szexre jó, és a férfiélet lényege, hogy ilyenből legyen minél több trófea.

2022. szept. 17. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/82 anonim ***** válasza:
90%

pszichológus

megfelelő szociális kör

hobbik

életmódváltás

nyitottság, tisztelet, figyelmesség

2022. szept. 17. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/82 anonim ***** válasza:
88%
Az ilyen jellegű változáshoz 4-5 évre van szükség. Ha szerencséje van, ennyi idő alatt sikerülhet neki.
2022. szept. 17. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/82 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a meglévő inceleknek marad az, hogy kitartóan küzdenek, vagy maradnak magunkban, valahol elbújva, mint Hókuszpók.

A fiatal generáció az, amit segíteni kéne, hogy ne 30 körül essen le a tantusz, hogy béna, szociálisan alul teljesít és kiközösített lesz, amíg ezen nem változtat, mert akkor már cseszheti.

Én 14 évesen beláttam, hogy teljesen vakon vagyok a szociális témákban. Nem értettem mi alapján választják a fiúk ezt, vagy azt a lányt, hogy mi alapján szövődnek és maradnak meg barátságok, hogy, hogy építenek emberek szociális hálót maguk köré. Mindezt úgy, hogy én soha nem voltam kiközösített. Ha eleve kívülálló vagy, talán elev veszett ügy.

Úgyhogy azóta is próbálom behozni a hátrányom, ami lehetetlen. 26 éves vagyok és még mindig küzdök a magam hiányosságaival. Ha most állnék neki, talán már nem is lenne semmi értelme. Mert az ember nem alakítható a végtelenségig. Nem minden seb gyógyítható, nem minden károsodás hozható helyre. Márpedig, ha nekem relatíve jó szociális érzékkel (ösztönösen jól tudok helyezkedni, cuki tudok lenni, emiatt nem kerültem perifériára régen), úgy, hogy nem voltam igazán bántva, csak a családom olyan amilyen, erősen irtovertált vagyok és a szociális minták hibásak, nehezen felismerhetőek számomra, (tehát sok ittenihez képest gól pozícióból indulva) fiatalon megkezdve a tudatosítást és önfejlesztést, 12 évbe telt, hogy kb a felnőtt szintet tudjam hozni, ne lógjak ki látványosan, akkor mit csinál valaki, mennyi erő, idő, gyakorlás, mire egy berögzült rossz és hiányos szocializációt helyrehoz felnőtt fejjel?

Nem gondolom, hogy a többség képes rá. Mert valóban minimális lesz a közbeni pozitív megerősítés az elején. Évekig.

Szóval, a felnőtt generáció szerintem így járt, a gond, hogy a tiniken se próbál senki segíteni.

Ha az én gyerekem is sérült lesz, az első pillanattól azon leszek, hogy fejlesszem, támogassa, szakemberrel, terápiával, bármivel. Sőt, eleve igyekszem majd pici korától szocializálni. Hogy ne gimiben, vagy még később jöjjön rá, mi a baj vele. Szerintem ennyit lehet tenni az incel helyzet kezelésének érdekében.

2022. szept. 17. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!