Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Azok a férfiak akik minimálbér...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azok a férfiak akik minimálbér(nettó 130e) körnnyéken keresnek hogy megy nektek a csajozás?

Figyelt kérdés
2022. szept. 23. 08:06
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
78%
Jó palik 0 forintal is mennek.. csak lúzereknek kell villantani.
2022. okt. 8. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
82%

Én azon gondolkodtam hogy mi lenne ha mindenki 1 milliót keresne havonta? Akkor a kenyér is 10-20 ezer Ft-ba kerülni minimum.

Nem kereshet mindenki jól se a férfiak sem a nők között. A nők valóban válogatosak lettek az utóbbi időben. Tehát az O felfogasukon kéne változtatni.

Én pl hiába akarnék keresni havi 800 ezret hogyha az adott cég ahol dolgozók nem termelnek ki ennyi pénzt hogy én kapják ennyit.

Vagy menjen mindenki orvosnak vagy informatikusnak? És akkor kik csináljak a többit? Ki süt kenyeret? Ki viszi el a szemetetet és stb. A másik probléma még az hogy nagyon sok már két ember között a fizetési különbség. Tehát az egyik keres havi 1 milliót a másik meg havi 130 ezret. Mind a ketten dolgozznak becsületesen. Csak az egyiknek szerencséje volt a másiknak nem. Akinek nem annak meg ezért ne legyen barátnője?

2022. okt. 9. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
89%
22. Igen a probléma hatalmas a társadalmi szakadék ... polgárszínt az nincs is kb.
2022. okt. 9. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
89%

23-as: Igen, ÉS ha nem lenne ennyire elszállva ezek a fizetési különbségek, akkor élhetnének azért sokan jobb életet.

De amig a politikusok maguknak irnak havi 5 millió fizetéseket kb a semmiért, meg sok olyan embert ismerek akik abszolut nem tesznek semmit a társadalomért apuci meg anyuci cégébe vagy rokon cégébe bekerültek és kapják a havi több száz ezres fizetéseket.

2022. okt. 9. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!