Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hányfajta pirula létezik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hányfajta pirula létezik összesen az incel szakirodalomban és melyek ezek?

Figyelt kérdés
Az interneten böngészve jó párat találtam, de elég nehéz eligazodni rajtuk, ezért jó lenne, ha akik jártasak a témában, lényegre törően és objektíven leírnák ezeket.
2022. szept. 23. 15:35
 1/5 anonim ***** válasza:
74%
Az összes
2022. szept. 23. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
68%

Valójában a redpillből indult ki minden (Mátrix hasonlat, a filmben az fedte fel a kegyetlen, fájdalmas igazságot a megnyugtató álomvilág (bluepill) helyett.


Az elmélet annyit foglalt össze, hogy a nők külön szintezik az alfákat (dugópajtikat) és a hosszútávú (béta) pasikat. A felszínes szemlélőt pedig ez zavarja össze, illetve nagyon sok nőben nem is tudatosul a dolog, hanem teljesen ösztönösen zajlik, fogalma sincs a pillekről meg az elméletről, mikor ágyba bújik az ellenállhatatlan, de vonzó Gézával, majd megbánja és mocskosnak érzi magát, de továbbra is erős fizikai vonzalom keveredik a Géza iránt érzett gyűlöletével és megvetésével.


Illetve mikor a csendes János vállán sírja ki magát már a sokadik hónapban meg mindig ő van ott mellette, ápolja a lelkét, segít neki mindenben, bármikor számíthat rá mindenben és valójában kedveli EMBERILEG a srácot, szerinte nem is rossz pasi (helyes), csak éppen neki nem az esete, úgy tekint rá, mintha a testvére lenne, nincs kémia, nincs szikra, stb.


A bluepill ugyebár a normál átlagemberi béta viselkedés, amikor nem is akar valaki tudomást sem venni a valóságról, hanem a mainstream álvalóságba ringatja magát, hogy ha kellően sokat küzdesz egy nőért, akkor elnyered a kegyeit, ők dicsőségnek veszik azt, ha egy nő családalapításra őket választja akkor is, ha ugyanaz a nő le se köpte volna őket fiatalon, amíg esetleg bőségesen osztogatta a kegyeit vadidegen férfiaknak, ők azok, akik csont nélkül beszopják a női magazinok magyarázatait, a feminista férfi archetípusa.


A blackpill az a fatalista nézet, amikor feladja az ember, elfogadja, hogy 155 centisnek született és a feje sem egy Zac Efron és a hangja sem mély meg esetleg még kopaszodik is és 200 nettót keres, igazából sakk-mattot kapott az élettől, igazából a társadalomszerkezet miatt még egy Down-kóros is előtte van, mert az legalább kap szociális támogatást meg náluk van fogyatékkal élő találkozó. Ő viszont nem fogyatékos, csak genetikai hulladék és ezért nem kell senkinek.


Az összes többi meg már ilyen jelentéktelen valami. Van itt is egy srác, aki Purple Pill néven csajozik, vagy az is lehet, hogy troll ő is meg a csaja is és egy ugyanazon személy van mindkét regisztráció mögött és csak önmagát promózza, hogy hátha így majd izgalmassá válik itteni lányoknak ismerkedés céljából.

2022. szept. 23. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
92%

2


A nők értelmeseddik része nem Gézát és nem is Jánost, hanem Tóbiást keresi.

Tóbiás az, akitől tud az ember lányának az alfele bizseregni és nedvesedni, jó ránézni, de emellett úgy számíthat rá mindenben, mint Jánosra, kölcsönösen szeretik egymást.

Az én párom egy Tóbiás.

Először és utoljára 20 éves fruskaként fordult velem elő olyan, hogy összejöttem egy Gézával, mert Tóbiásnak hittem az emberismeret és tapasztalat hiánya miatt. De olyan soha nem fordult velem elő, hogy valaki olyanhoz vonzódjak, akit közben megvetek, ha kiderült már, hogy olyan ember, akitől lelkileg undorodom, akkor elmúlt a szexuális vonzalom is.

Valamint sok olyan pasi is van, aki Jánosnak adja elő magát, de valójában belül Géza gonosz ikre, csak még jól sem néz ki.


A világ "kicsit" komplexebb, mint az incelek "pilljei".


Amúgy olyan is volt velem, hogy baromi helyesnek tartottam egy srácot, kb. csorgott rá a nyálam, jól ki is jöttünk, értelmes és rendes, de amikor összebújtunk, csókolóztunk, egyszerűen nem éreztem semmit. Megesik. Azóta mint mondtam, megvan a párom, és neki is, boldog, 3 gyerekes apuka. Nem, nem valami "béta", aki összejött valami fszkörhintáról leszakadt exribivel, aki nagy kegyesen megállapodott vele, hanem még bőven huszonévesen házasodtak össze és vállalták az első 2 gyereket (a 3. gyereknél lettek 30 évesek).

Jobb is, hogy nem jöttünk össze, mert én biztos nem tudtam volna megadni neki ezt.

2022. szept. 23. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
A cián még mindenképpen hiányzik oda 🤭😂
2022. szept. 23. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
37%
Kis kék pirula hiányzik a puhapöcs pilleseknek 😂
2022. szept. 23. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!