Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van az, hogy aki nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy aki nagyon tetszik társkeresőn, az 24 óránként válaszol egy egyszavas választ?

Figyelt kérdés

Fiatal nő vagyok, társkeresőzök.

Sok sráccal beszélgettem már, de ha volt is egy, akiért úgy tényleg megdobbant a szívem, hogy érdekes, helyes, intelligens, jó humorú, ráadásul ő kezdeményezett nálam akkor: a bajom az, hogy nincsenek sorozatos üzenetváltások, nem is merek sokat írni mert meg sem nyitja( azóta messengeren). Miért van ez? Valamit elrontok? Hisztizni meg teljesen felesleges lenne a részemről, hogy hát “ kár hogy nem tudunk beszélgetni”, vagy ehhez hasonló sértődött mondatok. Úgy szeretnék mások fejébe látni, hogy ilyenkor mi van.



2022. szept. 24. 16:13
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
74%
Mindig az kell nekünk, aki leszar minket. 😔
2022. szept. 24. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
58%
Bocsánat. Tojik a fejünkre.
2022. szept. 24. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Előadta nekem, hogy mennyire érdeklem, de kb. a sarokig nem tartott ki a lelkesedése úgy, hogy igazából nem is tud még rólam semmit, esélyt sem kaptam. Ezért gondolom, hogy a társkeresők rendkívül rombolják az önbizalmat.
2022. szept. 24. 16:20
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Nekem lányokkal volt ez. Ha csak igennel vagy nemmel képes válaszolni egy kifejtős kérdésre is akkor sajnálom. Egyszerűen képtelen a komunikációra. :/

Csak azt nem értem akkor minek tetszikelnek be?

Nem rontasz el semmit. Ami el van rontva az sokaknál az agyuk.😁

2022. szept. 24. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem rontottál el semmit, egyszerűen unatkozik és nem is voltál neki fontos.
2022. szept. 24. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
79%

"érdekes, helyes, intelligens, jó humorú"


Biztos több lánynak is csapja a szelet, ezért nem tud sűrűn válaszolni.

2022. szept. 24. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Igen az lehet, látom a képeiből, hogy elég aktív társasági életet él, lehet, hogy neki az én kis otthon ülős, sarokban rajzolgatós életstílusom nem valami megnyerő. Nem csinálok semmi “divatos” dolgot.
2022. szept. 24. 16:35
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg nem csak a te szíved dobbant meg érte, így várni kell a sorodra.
2022. szept. 24. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem te vagy nála a sorban az első.

Vagy rosszabb esetben nem is szabad.

Én férfiként sem szoktam foglalkozni az ilyen nem válaszolgatós nőkkel.

Az a kisebbik baj, ha napoking nem válaszol az első üzenetemre, mert ez azt jelenti, hogy mással már elkezdett ismerkedni. Van ilyen. Az a nagyobb baj, ha úgy tesz mintha, de közben csak egy-egy sor válaszra képes.

Még az is lehet, hogy a szándék megvan benne, de nem tud mit kezdeni a szövegeddel.

Mindegyik esetnek az a vége, hogy neked nem kell vele foglalkoznod. Legalább is nem többet, mint amennyit ő foglalkozik veled.

2022. szept. 24. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
No de honnan tudod, hogy "érdekes, helyes, intelligens, jó humorú", ha nem beszélget veled? Ő írta magáról az adatlapján? Aki nem lelkesedik, azt hagyni kell. Biztos többfelé irogat egyszerre. Majd találsz olyat, akivel tudsz beszélgetni.
2022. szept. 24. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!