Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ezek közül melyik ami miatt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezek közül melyik ami miatt nem lehet egy férfinek baràtnője,felesége vagy családja?

Figyelt kérdés
Szavazz arra ami nálad leginkább kizáró ok lenne!

2022. okt. 1. 08:59
A kérdező szavazást indított:
A férfinek nincs autója és saját ingatlana
200-400 ezer között keres nettóban
500 ezret keres
Nincsen diplomája csak szakmunkása vagy érettségi
30 körüli de szűz , vagy csak prosti miatt nem szűz
Alacsonyabb típus pl 165-175 cm
Pocakos , elhízott
Csak átlagos 12-13 cm a farka
Pl 30-35 éves de neki 25 éves nő (vagy még fiatalabb) kellene
Mamahoteles
40 szavazat
 1/10 anonim ***** válasza:
93%
Kimaradt: szociálisan alulfejlett
2022. okt. 1. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
89%
Az utolsó előttire szavaztam, mert minden ehhez hasonló kikötés silány értékdrendre vall a szememben.
2022. okt. 1. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

#2


Egyetértek! Én azon vagyok hogy mindenki a saját korosztályával kezdjen. Én 33 vagyok, de eszembe se jutna mondjuk 27 évnél fiatalabb nővel kezdeni. Sose tudom megérteni mikor látok egy pl 38-40 éves az élet által láthatóan megviselt férfit és ő teljesen elhiszi hogy egy 18 éves lányt fog szexpartnernek találni.

2022. okt. 1. 09:09
 4/10 anonim ***** válasza:
50%
Nem tudok választani. A szűz, elhízott és mamahoteles egyformán kizáró ok lenne, a többi nem érdekel. A fiatalabbat kereső meg magát zárná ki, mivel nem vagyok 25.
2022. okt. 1. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
86%
Nem értem, pedig már sokadik kérdésnél látom a 200-400 ezret, mint negatív dolog a társkeresésnél. Igen, nem magas fizetés, azt aláírom. De átlagos. Nem lehet mindenki programozó bruttó 1 milliós fizuval, mégis van párja, családja egy tanárnak, postásnak, stb is. Igen, egy aranyásó valószínűleg nem közülük válogat, de nem gondolnám, hogy egy átlag nőnek, aki nem eltartatni akarja magát, hiszen ő is keres, ez nem felelne meg. Az én párom is nettó 250 ezer körül keres jelenleg (igaz tanul, hogy jobban fizető állása legyen), de nem érdekelt soha a fizetése, nem ez határoz meg egy embert. Aki az alacsonyabb fizetését érzi kizáró tényezőnek a pártalálásban, valószínűleg más lesz a gond ott inkább, személyiség, stb.
2022. okt. 1. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
35%

ilyen nincs. Mindenkinek lehet, én végigmegyek az utcákon és látok rondát, szegényt csórót, barátnővel feleséggel gyerekekkel....


Csak az a kérdés mik az igények "baràtnője,felesége vagy családja" kérdésre.

2022. okt. 1. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Mathus ***** válasza:
93%
aki naponta 8-10 alkalommal kiírja UGYANAZT az értelmetlen kérdést a gyakorira, mert ez a kattja, attól még a hajléktalan fog egy huszast sem kérni, mert az is levágja, hogy nemszázas. na, annak nem lesz még egy hangyája se, az is megszökik tőle.
2022. okt. 1. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Legnagyobb hátrányba

Szűz vagy prosti által nem szűz

Elhízott


Nagyon sok nőnél kiesett

200 ezret keres

Nincs autója

Mamahoteles

2022. okt. 1. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
51%

Köszi a lepontozást a szűz, kövér, mamahoteles lúzer inceleknek😁

Látom, ti meg az őszinte nőket nem bírjátok😉

#4

2022. okt. 1. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Egy 30 évesnek szerintem nem vészes egy 25 éves, ebben nem látom, mi a gond.
2022. okt. 1. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!