Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha van vki akivel minden jo...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha van vki akivel minden jo leszámitva azt, hogy mindig nekem kell kezdeményezni, jobb, ha keresek mást?

Figyelt kérdés

Jó vele csetelni.

Videocseteltünk is már.

Tetszünk egymásnak.

Randiban is benne van.

Én csak vele ismerkedem. Ő kétlem hogy csak velem ismerkedne mert különben keresne írna magátol.

De ez soha nem történik meg.

Mindig én irok rá, ha e napig nem irok akkor ő se.

Ha talalkozni akarok találkozunk, de ha kihagyom ezt a témát akkor ő magatol nem hivna randira se.


Most regizzek fel ujra keressek mást inkább?:(

Én vagyok a nő



2022. okt. 2. 08:40
 1/8 A kérdező kommentje:
Ha 3 napig vagy 1 hétig sem irok akkor ő se.
2022. okt. 2. 08:41
 2/8 anonim ***** válasza:
87%
Én nő létemre nem is szoktam kezdeményezni, ezt meghagyom a pasiknak, pont azért, hogy ne ütközzek ilyen problémába. Ha már egy ideje ismerkedünk, akkor én is szoktam keresni, de az elején mindenképp ő keressen többször. Én a helyedben hagynám ezt a pasit, vagy nem érdekled igazán, vagy hercegnőnek képzeli magát, vagy töketlen.
2022. okt. 2. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Első válaszolóval egyet értek ! Hagyd a fenébe és viselkedj nőként! Ne keresd a férfit!
2022. okt. 2. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
*Ne kergesd
2022. okt. 2. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Sokadik vagy a sorban nala.
2022. okt. 2. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Nem vmi jópasi. Csak amolyan átlag es tanulatlan vagyonőr csak gondoltam jobb mint a semmi, merr külsőre szo szo bejön.

Nen szívesen regiznék fel, mert az exem kontrollmániás félek ha meglátna fent. Örültem hogy gyirsregivel 2 perc alatt sikerült egy átlaggal kapcsolatot felvennu egyáltalán.

Es azzal igy járok :(


Nem tudom ha személyesbe átvinném talán feléledne e benne valami vagy hagyjam

2022. okt. 2. 11:35
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Keress mást.
2022. okt. 2. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Keress mást fogsz találni sok sikert.
2022. okt. 2. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!