Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogos egy ilyen elvárás?

Figyelt kérdés

45+ éves nő, 10+ év házasság után elvált, gyerek van. A váláson mondhatni túllépett, később lett egy kapcsolata, 3 év. A férfi szakított vele, ami nagyon fájt neki.


Ennyi évesen mondhatja azt, hogy neki nem kell akárki, mert továbbra is örök szerelmet keres? Tehát ha most összejönne valakivel, aminek vége lenne 3-5 év múlva (ami a mai világban már normális kapcsolatnak számít, főleg fiatalon), akkor inkább össze se jön, marad egyedül.


A kor fontos e kérdésben, hiszen ennyi idősen nem vagy annyira kapós, mint huszonévesen - mégis ugyanúgy válogatsz, bár nem A és B, hanem a semmi és a valami között.


2022. okt. 2. 13:07
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
94%

Tessék?

Ki vagy te a sztoriban?

Mindenki addig vár, amíg akar.

2022. okt. 2. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
8%

Jogos LEHET, abban az esetben, HA:


- Fullos nő.


és/vagy


- Pénzes.

2022. okt. 2. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
1: velem is ismerkedett... én csak egy kívülálló vagyok, sosem találkoztunk
2022. okt. 2. 13:14
 4/21 anonim ***** válasza:
40%
Nincs olyan, hogy örök szarelem. :D
2022. okt. 2. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
83%
Nem igazán értem a kérdést, de ha jól veszem le, akkor visszautasított egy 45+ nő, és te ezt sérelmezed, mert szerinted ennyi idősen bárkivel le kéne állni. Hát nem. Remélem megtanultad, hogy egy igazi nő 60 évesen sem fog megalkudni és bárkivel összejönni.
2022. okt. 2. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
Oké, akkor marad az egyedüllét. Az biztos jobb számára.
2022. okt. 2. 13:47
 7/21 anonim ***** válasza:
91%
Mi az hogy valaki jogosan marad egyedül? Ki felé tartozik elszámolással? Senkinek se tartozik senki indoklással hogy miért éli úgy az életét ahogy. Nem is értem ezt a kérdést. Komolyan.
2022. okt. 2. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
94%
Hat en 40 evesen elvaltam es sokkal másabb elvarasaim vannak. Nyilvan mar nem az egzisztencia a fontos, mert gyereket nem akarok es osszekoltozni se senkivel. De sok tekintetben meg magasabbak az elvarasaim, ami a belsot illeti. Onallo, hatarozott ( jo ertelemben), kiegyensulyozott, bolcs, megbekelt, turelmes stb. Tobbet nem viselem el senki idegbetegseget vagy nem keresek mentseget a tetteire miert ideges vagy miert hanyagol. Jo vele, maradhat, nem jo vele, mehet. Sokkal onzobb lettem magam iranyaba, sokkal kevesbe alkalmazkodok ferfihoz es nagyjabol semmit nem adok fel most mar egy ferfiert.
2022. okt. 2. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
7: ismerkedés közben panaszkodni arra, hogy jajj nem kellek senkinek akkor az elszámolással maga felé tartozik hogy ne panaszkodjon ha nem is képes választani
2022. okt. 2. 14:08
 10/21 anonim ***** válasza:
69%
Borzasztó taszító és dedós dolog, ha valaki visszautasítás után el kezd hisztizni, hogy ne válogassson a másik, mert egyedül marad. És? Még mindig jobb, mint a nem megfelelő pasival.
2022. okt. 2. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!