Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Doughbellygirl ssbbw magyar...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Doughbellygirl ssbbw magyar hasonmása?

Figyelt kérdés

Az álmaim nője a francia hölgy:hatalmas idomok,óriási poci,szép arc,szőke haj.Mindent megadnék azért,hogy hasonló magyar hölgyet találjak.

Van itt ilyen hölgy? Valakinek ismerősi körében? Minden korrekt választ örömmel fogadnék!

/Sajnos a fotóját nem tudtam felrakni./



2022. okt. 2. 14:51
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
0%
[link] Ő?
2022. okt. 2. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 A kérdező kommentje:

Köszi,ő azért más kategória.Van közük kb.120 kg súlykülönbség.

Tudom ekkora nőt nehéz lesz találni,de hátha.....

Amúgy kisebbel is beérném.

2022. okt. 2. 17:53
 3/32 A kérdező kommentje:
Nem sikerül feltennem a képet sajnos.Amikor megláttam a neten,az álmaim nőjét láttam meg.Bizakodom,hogy Mországon is van rá hasonlító nő,s megismerhetem. Nagyon örülnék,ha valaki tudna segíteni.
2022. okt. 5. 06:33
 4/32 A kérdező kommentje:
Az 1-es nem ő!! Doughbellygirl ssbbw néven található. Az 1-es képen látható nőhöz képest 3-szor akkora.Szőke,szép arcú,extrém kövér.
2022. okt. 26. 14:47
 5/32 anonim ***** válasza:
87%
Blöe, ez vagy 400 kiló. Nem csoda, ha nem találsz ilyet, akinek van normális környezete, családja, barátai, nem fognak hagyni senkit eljutni, hogy tönkremenjen a szervezete és meghaljon harminc évesen.
2022. okt. 26. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 A kérdező kommentje:
240 kg-os szőke szépség!
2022. okt. 27. 12:04
 7/32 anonim ***** válasza:
77%
Normális ember a szeretteinek segíteni szeretne, boldoggá tenni, nem pedig elnézni, hogy valaki fiatalon meghal, súlyos fájdalmaktól szenved, fullad, semmilyen élményben nem lehet része a rövid életében, csak egy szobába zárva agonizál, csak mert erre áll fel a csoffadt farkad. Durva pszichés eset vagy, ha ennyire nem vagy képes embernek tekinteni valakit, csak egy sejttömegnek, amire recskázhatsz.
2022. okt. 27. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 A kérdező kommentje:

Nem én miattam lett kövér.....

Azt én is tudom,hogy a legtöbb férfi számára furcsa az ízlésem,de nem tudok vele mit csinálni.Amúgy vannak ekkora ssbbw modellek,akik 50-60 évesek.Az tévhit,hogy minden kövér ember meghal fiatalon.Amúgy én tartós kapcsolatra keresek ilyen nőt,akinek segítségére is lehetnék.

2022. okt. 27. 17:21
 9/32 anonim ***** válasza:
78%
Már erre is kitaláltatok egy angol betűszót? Gratulálok. Extrém elhízás szexuális fétisnek. Mit jelent? Super-sized big-? ?
2022. okt. 27. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 A kérdező kommentje:
Super sized big beatiful women.Az amerikaiak találták ki:szuper nagy szép nők.Nekem nagyon tetszenek.Doughbellygirl különösen!
2022. okt. 27. 19:37
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!