Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Adott egy nem könnyű élethelyz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Adott egy nem könnyű élethelyzet a lenti részletekkel. Lányok! Ti el tudnátok képzelni egy ilyen helyzetben lévő férfival egy új kapcsolatot, ha egész biztos, hogy cca. 1 éven belül teljesen ki tud belőle kerülni?

Figyelt kérdés

IGEN és NEM válaszok is szuperek, életkor feltüntetésével.


Hol is kezdjem?

Talán az elején..

Sajnálatos módon 15 év után véget ért a kapcsolatom a feleségemmel (ebből 6 év volt házasság) feloldhatatlan családi ellentét alakult ki 3 évvel ezelőtt, amit a legnagyobb igyekezetem ellenére sem sikerült megoldanunk. A szüleimet gyűlöli az akivel egy háztatásban élek és ez a tény szép lassan kiölte belőlem még azt a pici lángot is..az Imádott két manócskám nehezíti a fizikális elválást. Miattuk még nem tudott megtörténni a szétválás és valószínűleg ez egy lassabb folyamat lesz.

Csapatként élünk együtt, mindenki végzi a dolgát. A tény, ami szerint külön folytatjuk útjainkat, kimondott és megváltozhatatlan.

Sem fizikális, sem lelki vonzalom nincs 3 éve és a relatív nagy tér miatt külön tudunk lenni esténként.

Soha nem csaltam meg!


Most jutottam el oda, hogy a szívem és a lelkem is tiszta és a párkapcsolat okozta fájdalmakat teljes mértékben le tudtam zárni és úgy érzem, hogy tudok és szeretnék is megnyílni egy új embernek.


Mivel a papírozás és a fizikális szétválás egy hosszabb folyamat lesz de mostanra már vágyom valaki szeretetére és nagyon erős bennem a vágy, hogy ismét szerethessek, ezért szeretnék elkezdeni ismerkedni.


Szerintetek ebben helyzetben érdemes?


A Trollokat imádom! Jó kedvet csinálnak és van humorom. Azért jó lenne pár normális válasz is.


Válaszokat előre is köszönöm szépen!


38F



2022. okt. 2. 16:07
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
100%
Biztos, hogy nem. Előbb rendezd el a dolgaidat. Nem is értem mi tart ezen ennyi ideig.
2022. okt. 2. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
100%

Nem vonom kétségbe a leírásod igazságtartalmát, de nem árt tisztában lenned vele, hogy az összes hasonló helyzetben lévő férfi (beleértve a trógereket és a szoknyapecéreket meg a kapuzárási pánikosokat) ehhez hasonló szövegekkel nyomul, tehát a nők szemében ez legalább annyira elcsépelt, mint ha azt mondod neki, hogy "Szép vagy." és annyira fogja elhinni a történetedet, mint amennyire azt, hogy "Én nem foglak otthagyni egy éjszaka után."


Egyébként ha az asszonnyal nem háborús a légkör, akkor más gyerekes anyukával, ahol a gyerekeitek is jól kijönnek egymással simán alakulhat valami.

2022. okt. 2. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
100%

"Szerintetek ebben helyzetben érdemes?"


Még nem. Túl nagy az összevisszaság körülötted.

2022. okt. 2. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
100%

Tuti nem. Én elhiszem neked így anonim oldalon, hogy tényleg ez a helyzet nálatok, de ha egy konkrét pasival ismerkednék, aki benyögi, hogy hát már válófélben vannak az asszonnyal, de még együtt élnek, akkor ott lenne vége az ismerkedésnek. Már csak azért is, mert mi, majd a feleséggel fogok jópofizni egy-egy ott töltött éjszaka után vagy hogy gondolod?

A gyerekek miatt megértem, miért nem szeretnél nagyon sietősen lelépni, de ha párt szeretnél, akkor egy albérlet a közelben vagy bármi még mindig jobb szerintem, mint egy ilyen helyzet. Ha papíron még nem váltatok el, mert lassan őrölnek a bíróság malmai, de fizikailag már tényleg külön vagytok, azt szerintem sokkal de sokkal többen elnézik (ezt pl már én is elnézném), mintha a fent vázolt szituációba kéne belemenni. Ez így egyértelmű red flag és offos lenne.

2022. okt. 2. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
28%

Határozottan nem!

Nagyon gáz, hogy 38 évesen a szüleiddel laktok 2 gyerekkel, nem csoda, ha a feleségednek elege van. Ki az a hülye, aki 38-nak beállna ebbe a kapcsolatba asszisztálni?

2022. okt. 2. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Ez nekem túl... Legjobban úgy tudom megfogalmazni, hogy ilyen emberekről HALLOK, nem ISMEREM őket. Más világ vagyunk.
2022. okt. 2. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
0%

#4: "A gyerekek miatt megértem, miért nem szeretnél nagyon sietősen lelépni, de ha párt szeretnél, akkor egy albérlet a közelben vagy bármi még mindig jobb szerintem, mint egy ilyen helyzet."


Imádom, mikor valaki a realitásoktól teljesen elrugaszkodott módon próbál meg okoskodni kívülállóként.


Egy ilyen helyzetben már az nagy dolog, hogy nem háborús a helyzet a két fél között, hogy nem a gyerekeken csapódik le a szar, de azért mindenkiben ott van az, hogy ha már jól nem jön ki, legalább rosszul ne jöjjön ki a szituációból. Fele-fele, aztán jól van.


Ebbe szerinted mennyire fér bele az, hogy mostani árak mellett 170+rezsi körüli albérletbe távozik a férj csak azért, hogy a leendő partnerének (akit még nem is ismer, fogalma sincs róla, ki lesz az és milyen élethelyzetből, neki milyen múltja van) ne sértse meg a kis lelkivilágát az, hogy hosszú se veled-se nélküled kapcsolat után az asszonnyal közös megegyezéssel különváltak és amúgy is külön lakrészen laknak a nagy házban?

2022. okt. 2. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
96%
7-es, szerinted az mit üzen az új párnak, hogy két felnőtt 15 év alatt nem tudott annyi pénzt összeszedni, ami felezve elég lenne albérletre?
2022. okt. 2. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
100%
#7 hát ez ilyen, szerintem nem sok nő van, aki bevállalná ezt a helyzetet (mondanám, hogy egy sem, de nyilván nem lenne igazam), ha szeretne párt, akkor vagy megvárja, amíg megtörténik a válás és vagyonmegosztás, vagy csinálja másképp, pl elköltözik. Az asszony is elköltözhetne, de nem ő akar új partnert, szóval neki ez nem feltétlenül érdeke. Ez van, nem kell szeretni, de nem kell felháborodni sem, mérlegeljen a kérdező, hogy neki ez mennyire fér bele. Én csak javaslatot tettem, hogy milyen áthidaló megoldással tudná esetleg lerövidíteni a pár és intimitás és szerelem nélkül eltöltött idejét, amíg arra vár, hogy végre hivatalosan is külön kerüljön az exétől, ami még talán többeknek beleférne mint az, hogy egy házban lakik az említett exszel.
2022. okt. 2. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
0%

#8: Nem orákulumot kell játszani (pláne, ha nem is vagy jó benne), hanem ismerkedni, megismerni a másikat. Tudom, hogy nagyon nehéz a Facebook görgetés, TikTokos fingós videók meg az Insta szelfik közé beszorítani azt, hogy valaki másik EMBERI LÉNYT megismerj jobban, sokkal egyszerűbb sémákkal különböző skatulyákba dobálni, majd kukázni, de azért érdemes megpróbálni.


Egyébként rengeteget üzenhet. Például azt, hogy a srácnak fontos a család. A családi egység. Az összetartás. Az összefogás. Az, hogy nem hagyjuk egymást cserben. Hogy nem fizetünk kisbefektetőknek feleslegesen, ha nem muszáj, hogy a mi pénzünkből vegyenek pár év után még egy ingatlant, amit majd kiadhatnak, mert van annak a pénznek jobb helye is. Főleg, ha gyerekek is vannak.

2022. okt. 2. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!