Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi baja ennek a csávónak?

Figyelt kérdés

Egy sráccal találkoztatunk pár hete, de ma nagyon furcsa volt. Hangsúlyozni szeretném, hogy csupán találkozgatunk. Ezért elmondtam neki, hogy hétvégén buliban voltam és beszélgettem egy sráccal. De külön hangsúlyoztam, hogy csak azért beszélgettem vele mert új volt a csapatban és megsajnáltam, mert senkivel nem beszélt. Így próbáltam bevonni a beszélgetésbe.


Majd amikor eljöttem tőle megkérdezte kinek vettem a múltkor a férfi parfümöt. De ezt úgy kérdezi, mintha együtt lennénk. Nem értem mi köze van hozzá, hogy én kinek vásárolok.



2022. okt. 7. 19:45
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
61%
Többet gondol mint ami van köztetek. Tetszel neki, fogd fel így 😁👍.
2022. okt. 7. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Rendben köszönöm! Így már értem!
2022. okt. 7. 19:56
 3/15 anonim ***** válasza:
83%

De egyébként meg miért is ne kérdezhetné meg, csak úgy pusztán kíváncsiságból, hogy kinek vettél parfümöt?

Lehet azt hitte, hogy neki vetted meglepetésként...

2022. okt. 7. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

1. Annyira jóban szerintem még nem vagyunk, hogy én beszámoljak neki akármiről is.


2. Szerintem minden embernek furcsa lenne ha egy félig idegen férfi megkérdezi, hogy kinek veszel parfümöt. Azt ne mond már hogy ez nem lenne kicsit bizar dolog.

2022. okt. 7. 20:12
 5/15 anonim ***** válasza:
86%

#4 Attól, hogy te nem akarsz válaszolni, őt még érdekelheti.

Legfeljebb te udvariasan válaszolva megmondod, hogy nem kívánod ezt megosztani vele, és kész.


Miért ne kérdezhetné meg bárki is akár, hogy kinek veszel bármit is?

Sok piaci, vagy bolti árus is megkérdezi, hogy kinek lesz az adott áru, mert szimplán kedvesen érdeklődik, hogy veszed a virágot/karkötőt... Semmi furcsa vagy bizarr nincs ebben, pedig ők sem az ismerőseid, hanem ők aztán tényleg vad idegenek!


Túltolod ezt a kérdést szerintem.

Engedd el.

Megkérdezte, mert érdekelte, te meg nem válaszoltál, mert úgy gondoltad, nem rá tartozik.

Ebben tényleg nincs több.

Ha te ebbe többet látsz, akkor veled vannak a bajod, neked vannak para dolgaid.

Tényleg engedd el.

2022. okt. 7. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Ez is egy vélemény, köszönöm!
2022. okt. 7. 20:26
 7/15 anonim ***** válasza:
78%
Valószínűleg azt akarta tudni, hogy más pasinak vettél-e és neki van-e úgy esélye.
2022. okt. 7. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
86%
Találkozgattok egy pár hete, de neked még mindig idegennek számít? Érdekes. Szerintem itt inkább az van a dologban, hogy te kínosnak érzed a válaszadást. Nem azért nem válaszolsz neki mert köze nincs hozzá. Azért zavar, hogy megkérdezte mert tudod, hogy szarul jön le.
2022. okt. 7. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Azt egy szóval sem mondtam, hogy nem válaszoltam! Csak számomra furcsa a dolog.
2022. okt. 7. 20:44
 10/15 anonim ***** válasza:
88%
Nem értem a kérdést... találkozgattok egy pár hete, magyarázkodva számolsz be neki arról, hogy más pasival is szóba mertél állni egy bulin, aztán meglepődsz, ha meg merészeli kérdezni, hogy ugyan kinek vettél férfi parfümöt?
2022. okt. 7. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!