Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehet tenni, ha úgy érzem, kiégtem a párkeresésben?

Figyelt kérdés

Elég fiatal vagyok (21F), és eddig nemigen volt komoly párkapcsolatom. Megesett, hogy én lettem visszautasítva, volt, hogy nekem nem tetszett a lány. Próbálok olyan közösségbe, helyekre járni, ahol hozzám hasonló lányok vannak. Van önbecsülésem, intelligens vagyok, nincsenek magas elvárásaim, de valahogy még nem sikerült megfelelő párt találnom. Kipróbáltam a Tindert, de egyszerűen úgy érzem, hogy az egészhez semmi kedvem. Hiába van matchem, nem különösebben izgat, nem akarok chatelni.

Régen mindig izgalomba hozott, ha úgy éreztem, hogy lehet valami egy lánnyal, de jelenleg az egészet magasról szarom le. Én is vágyom egy kapcsolatra, de nagyon meg kell erőltetnem magam, hogy visszaírjak egy lánynak, és ne csak tőmondatokban.

Jelenleg is van egy lány, akivel beszélgetek, de nem érzem azt, hogy beszélgetni akarok vele, és sajnos ez nem csak a Tinderen összevadászott lányokkal van így. Élőben kicsit jobb a helyzet, de ott sem igazán érzem a flow-t.



2022. okt. 10. 08:00
 1/5 Noren1989 ***** válasza:
100%
Kicsit felfüggeszted, vagy tét nélkül próbàlsz meg beszélgetni, anélkül, h vadàsznàl a nőre.
2022. okt. 10. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
93%
Van az úgy, hogy néha megcsömörlik az ember bizonyos dolgoktól. Ha lehet, akkor a legjobb hagyni az egészet a fenébe. Szóval nem katasztrófa, ha nem akarsz lépten-nyomon ismerkedni. Néha pont az kell, hogy ne erre fókuszálj. Hanem olyasmivelfoglalkozz, ami boldoggá tesz. Majd akarsz párt, ha itt az ideje.
2022. okt. 10. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
2es jól mondja, ezt most ne erőltesd. Szerintem majd jön, ha kell, máshonnan és nem a tinderről.
2022. okt. 10. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Senior Séf ***** válasza:
46%
Nem kell annyit tutujgatni a bránert. A vágy ösztökéje a legerősebb ismerkedési segítség.
2022. okt. 25. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
53%
szard le, ha jól nézel ki úgyis lesz csajod, ha nem akkor meg hiába koslatsz utánuk, ugyse kellesz nekik.
2023. jan. 2. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!