Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tinder beszélgetés. Ez miért van?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tinder beszélgetés. Ez miért van?

Figyelt kérdés

Szevasztok!


26/F, átlagosnak tartom magam. Annyira nem vagyok a híve ezeknek a társkeresőknek vagy minek is nevezzem őket, de ha úgy van, valaki érdekes, szívesen megyek fel beszégetni az app-ra. Azt vettem észre igazából semmilyen beszélgetés kezdés nem jó. "Szia" nagyon kevés, "Szia. Mi újság? Milyen napod volt?" nagyon sablon, nagyon gyenge. Valami csajózós duma, inkább hat primitíven, de ha belekérdezel valami közös érdeklődésbe az viszonylag működhet, csak egy baj van, pár képből nem szűröd le, vagy nehezen mit szerethet.

Elvileg ha párba állok valakivel, már bizonyos minimális szimpátiának kellene lennie, és én úgy vagyok vele ,hogy ha valaki szimpatikus, akkor nem is nagyon érdekel, hogy kezdi a beszélgetést, csak beszélgessünk, hogy ki vagy? mi vagy? mit szeretsz? mit nem? stb, de a lányok részéről miért van az egyre többször, hogy ha elkezdesz egy beszélgetést, egyből belekötés van vagy indokolatlan sértődés? Pl. Egyszer annyit írtam, hogy milyen titokzatos, csak egy kép van fent neki vagy 2, akkor meséljen mit szeret csinálni? van hobbyd? stb. szokásos kicsit kezdeti sablon. A válasz meg az, hogy de sz@r lehet neked, kérdezned kell hogy megismerj... Aztán tényleg nem volt bennem semmi szándék, hogy betámadjam bármivel is. És még pár hasonló eset volt, tisztelet a kivételnek.



Na erről beszélek. Én nem értem mi ez az offenzív hozzáállás. Két szóból már kajak vita van. És akivel beszélsz, elvileg valami szimpátiát látott benned. Most akkor mi van?! Elhiszem mind mások vagyunk, de akkor mégis, hogy kezdjen el beszélgetni az ember? Egyáltalán valaki kíváncsi a másikra ezeken a platformokon? Tényleg ennyire be van feszülve mindenki? Vagy az emberek többsége tényleg ennyire mérgező már?


Tapasztalatok, tippek?

Nekem már teljes homály az egész.



2022. okt. 10. 14:30
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%

"A válasz meg az, hogy de sz@r lehet neked, kérdezned kell hogy megismerj.."


Nyugodtan menj tovább, de azért visszaírhatod, hogy nem vagy látnok és nincsenek paranormális képességeid.

2022. okt. 10. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%

Múltkor egy lány írta, hogy ne "Szia. Mizu?"-val írjanak neki, mert az sablon. Erre csak pár semmit mondó képe, meg egy 15 karakteres emoji sorozat volt a bio-ja 🐱🛴 emojikkal. Gondoltam fullba tolom a kretént azzal, hogy furcsa hobbi macskákat elütni rollerrel, de csak unmatchelt.


Sok időt belefektetni ezekbe a kezdésekbe tök felesleges, mert csak pofára megy a szimpátia. Kb. azt is írhatnád, hogy krumplit reggeliztél tojással, ha bejössz neki. Nulla erőfeszítés kitalálni, más úgy sem ír rá ilyennel és mégis messze van a sablonoktól, szóval win-win ha szimpatikus vagy neki.

2022. okt. 10. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
70%

Az online társkeresős statisztikám: 2 kapcsolat, 5 lánnyal feküdtem le(2vel első talin), 9-cel randiztam összesen. (Emellett voltak élőben megismert lányokkal is randik, kapcsolat)

Sajnos ez a világ eléggé a külsőről szól, a #2es jól leírta, hogy ha nem jössz be akkor nincs esélyed, mindegy mit írsz. Ettől függetlenül viszont hogyha bejössz akkor sem mindegy hogy mit írsz, mert a kommunikációban is passzolnotok kell ahhoz hogy legyen valami.

22F

2022. okt. 10. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%

Nyilván ha kérdést írsz, és megsértődik, akkor van tapasztalata, hogy más pasik jobbat írnak. Igen ám, de velük sem megy el és törli le magát... szóval egyrészt érthető a reakciójuk, másrészt nem.


A nőknek nagyon sok matchük van. Több mint a férfiaknak. Így szabadon válogathatnak. Én sose szoktam kérdést írni, és még így is nehéz volt ismerkedni, mert kevés match-em volt, és azon belül sem válaszolt mindenki.


f

2022. okt. 10. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
18%
3: igen, de ha nem jövök be, akkor mi lenne, ha a nő szétkapcsolna - vagy első körben be se jelöl, hogy ne match-eljünk... legjobbak azok, akik újraregisztráláskor is (!) jelölnek, párba állunk, és akkor sem válaszolnak... na, mi értelme annak.
2022. okt. 10. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%

Nekem semmi bajom az egyszerű indítással. Csak írjon, ennyi. Akikkel te találkoztál, tiszta iq huszárok, már bocs, szóval nem is kár értük szerintem.

Sajnálom, ha ez a helyzet, de a társkeresés mindkét nemnek nehéz. Kitartás!

N

2022. okt. 10. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
11%
Miért a buta nőkre buksz?
2022. okt. 10. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:

7#


Képről honnan mondjam meg, hogy buta? 😂

De amúgy, tényleg bevonzom őket valamiért.

2022. okt. 10. 15:59
 9/19 anonim ***** válasza:
84%

"Gondoltam fullba tolom a kretént azzal, hogy furcsa hobbi macskákat elütni rollerrel, de csak unmatchelt."


Szerintem ez vicces, nem cringe.

2022. okt. 10. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
95%
Gőzöm sincs, soha nem használtam, de tuti biztos vannak komolyan gondolkodók, öcsém és a már felesége ott ismerkedtek meg, a gyerkőc 2 éves, öcsémet és sógornőmet sem a végső kétségbeesés vitte a Tinderre csak gondolták, hátha,ezek szerint, lehet normálisan kommunikálni, ha van közös hang
2022. okt. 10. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!