Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha a tudtomon kívül tetszem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a tudtomon kívül tetszem egy nőnek az általában kezdeményez, vagy úgy alaktja, hogy észrevegyem?

Figyelt kérdés
Mi van, ha véletlenűl nem vettem észre a küldött jeleket? Újra próbálkozik?

2022. okt. 13. 13:43
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Nincs "egy nő". Ez még mindig nem egy videojáték.


Valaki kezdeményez, valaki próbálkozik, valaki feladja.

2022. okt. 13. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
64%
Ha egy nonek tetszel eszre fogod venni. Garantalom. Nekem nagyon jokepu haverjaim vannak es latom nok hogy viszonyulnak hozzajuk, milyen "jeleket" kuldenek. Ott nincsenek kerdesek, az egyertelmu. Rondakent en ilyeneket sose kaptam. Micsoda veletlen :D.
2022. okt. 13. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
38%
Akadnak olyan nők, akiken valóban nem látod, de általában arra kisebb az esély, hogy CSAK ilyen nőknek jössz be, ezért ha jó pasi vagy, akkor időnként levadászik olyan is, aki már-már prostituált/sztriptíztáncosnő jelleggel megy rád. Ha neked az nem jön be, az már a te bajod, de ettől még egyértelmű jelét adta annak, hogy bejössz neki.
2022. okt. 13. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Igen, ha bejössz egy nőnek, akkor azt észre fogod venni. Vagy direktbe odatolja magát eléd mindig, vagy úgy alakítja a szituációkat, hogy összesodródjatok. De minimum, hogy úgy fog bámulni, hogy nem tudod nem észrevenni. Ha ezeket nem tapasztalod, akkor ne ringasd magad illúziókba: nem jössz be neki (vagy senkinek, ha senkitől nem kapsz ilyeneket).
2022. okt. 13. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Azt rontjak el sokan, ha olyanokat is jelnek ertenek, ami nem az. Pl. en ronda vagyok, nekem egy szep no se "jelez" semmit igy ugye kb. a semmit kellene jelnek vennem (pl. veletlen rammosolygott stb.). Ha egy nonek tetszel azt tudni fogod, ott nem lesznek kerdesek. Es ne felejtsd lenyegeben mindig no kezdemenyez es egy nonek is ugyanolyan erdeke, hogy osszejojjon, mint neked ugyhogy gondoskodni fog rola, hogy meg is tudd :D. Tenyleg akkor nehez ez, ha az ember ronda, de hala jokepu barataimnak volt szerencsem latni hogy is mukodik ez normal korulmenyek kozott... Ugy eleg konnyu szep lanyokat osszeszedni, mert eleve ugy mesz oda, hogy tudod tetszel neki.
2022. okt. 13. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Én például iszonyat béna vagyok ilyen szempontból. Átlagos nő vagyok viszonylag szép arccal, intelligens vagyok, vicces, közvetlen. Ha semleges egy fickó, nagyon laza és jópofa vagyok, sokan flörtnek értelmezik, de ha odáig vagyok valakiért (nálam nincs "bejön" kategória, ha valaki felkelti az érdeklődésem, abba keményen belezúgok), akkor iszonyat kínosan viselkedem, zavarban vagyok, kerülöm, tőmondatokban válaszolok neki, stb. Érzelmileg zárkózott vagyok, szóval nálam pont az az árulkodó, ha nem nyitok, mert alapból nyitott ember vagyok.
2022. okt. 13. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!