Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Gazdag férfiaknak van hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gazdag férfiaknak van hogy idegesítő hogy a nők gyereket akarnak tőlük?

Figyelt kérdés

Úgy értem hogy felépítettél magadnak egy szuper életet, egzisztenciát, számos dolgot, lehetőségeket, szabadságot stb. ad neked és hogy szeretnéd ezt élvezni, erre a nők akikkel kapcsolatba kerülsz úgy kezelnek hogy na te milyen szuper férj anyag vagy, a leendő gyerekek itt biztonságban lesznek stb.


Nem úgy értem hogy ezek a nők aranyásók, csak eleve apát látnak benned, és mikor kiderül vagy közlöd hogy te csak úgy szeretnél boldogan élni, gyerekek nélkül akkor azonnal egy szemét önző, egoista, nárcisztikus pénzes csávónak vagy kikiáltva akinek értelmetlen az élete.



2022. okt. 13. 13:44
 1/6 anonim ***** válasza:
76%

Nem minden nő akar gyereket.


Nem minden gyerekre vágyó nő tartja szemétnek és nárcisztikusnak azokat akik nem akarnak gyereket.

2022. okt. 13. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
72%

- van olyan gazdag ember, aki akar gyereket

- nem kell ahhoz gazdagnak lenni (légy akármilyen nemű), hogy ne akarj gyereket

2022. okt. 13. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
70%

Bizonyos körökben már terjed is az, hogy akik biztosan nem akarnak, azok elköttetik magukat, akik meg akarnak, azok helyeznek letétet a spermabankba és utána köttetik el magukat.


Főleg híresebb embereknél divat, akiktől divat teherbe esni és Amerikában pereskedni is. Nagyon gáz, mikor egy turnét azért kell lemondani, mert a grupie beperel, hogy bizony tőled van az a 3 hónapos magzat ott benne és bizonyítsd be, hogy nem.


Az óvszerben is azért van spermicid, mert az is divat volt, hogy a nő kilopta onnan az anyagot és azt ujjazta bele magába.


Egyébként a törvény úgy van kialakítva, hogy ha kellően gazdag vagy, akkor annyival nagyobb hátrányod már nem lesz, mert ha csinálsz 10 különböző nőnek 10 különböző gyereket is van egy felső limitje a gyerektartásnak, amin osztozik az összes, akinek fizeted. Tehát ha nagy csődör vagy, akkor a nőnek nem érdeke tőled teherbe esni. Ahogy akkor sem, ha rosszfiú vagy és kerülöd a lehetőségét, hogy legyen igazolható jövedelmed, amiből letiltanak bármit is.

2022. okt. 13. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
0%

Inkább többnyire úgy van, hogy a gazdag férfiaknak idegesítő, hogy férfiként fenn kell tartaniuk egy családot. Egyből lopásnak érzik. Volt egy ilyen faszi, akivel megismerkedtem, azt mondta, hogy ő olyan nőt szeretne, aki helyett elmehet gyesre, és a nő dolgozik, ő meg otthon marad ebben a női:) szerepben.

Elnőiesedett a férfiak jórésze.

Valóban van olyan, aki csak szexet akar, de gyereket nem. Szerintem igen, van ebben is önzőség, ösztönszint...mindenképpen a saját életéhez használja eszközként a nőt.

Azok a pasik, akik el akarják folytani a nőkben a nőt, nem képesek igazán szeretni magukon kívül mást. Egy úgymond "más szinten" állnak... Mondhatni, mint a kisgyerekek... Egocentrikusak.

Sok nő belemegy ebbe, mert nő, szerelemre, szeretetre vágyna, de egy hazugságban él egy ilyen faszi mellett.

2022. okt. 14. 05:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
62%

#4: Vagy csak van annyira intelligens, hogy ha már civilizált emberként szobatiszta, nem visítozik és nem támad majom, akarommondani embertársaira csak mert ráléptek a lábára vagy benne vannak a 30 centis privát zónájában egy tömegközlekedési eszközön vagy rendezvényen jöhet a következő lépcsőfok is.


Történetesen, hogy attól, hogy a szex miatt (ami amúgy élvezetes önmagában is) nem akarja egy életre elkötelezni magát egy utód létrehozására, aminek semmilyen szempontból nem tudja indokolni NEM ÖNZŐ MÓDON az értelmét.


Sorold már fel az összes általad ismert érvet a gyerek mellett.


Mindegyik vagy kollektív önzésbe torkollik (kell az államnak az ágyutöltelék, fejlettebb országokban, békeidőkben GDP termelő biorobot), vagy egyéni önzésbe (legyen kis trónörökös, nehogy már az államra maradjon az örökség) vagy menekülésbe valami elől (uncsi már ez az utazgatós, filmnézős élet, jó lenne valami új kihívás és ez kapóra jön), esetleg társadalmi "kötelező" mérföldkő teljesítése (ha másoknak van a korosztályomban, én se maradhatok ki, így is ciki, hogy egyre többen kérdezgetik miért nincs, mikor akarok, kifutok az időből, stb.), meg persze mi lesz velem nyugdíjas, öregkoromra, ki fog eltart... akarom mondani gondoskodni rólam, felém nézni. Na meg persze a gyereken keresztüli önmegvalósítási kényszer, ha már az én életem szar lett, a gyerek sikeres ember lesz, ha beledöglök is, ő meg lelki nyomorék lesz. Hiszen én az akartam lenni, akkor nyilván ő is. Hiszen belőlem van, a vérem.


És az összes közül a legbugyutább, az "ez az élet rendje, az Úr így teremtette a világot, azért teremtett méhet, hogy szaporodjunk, sokasodjunk." Itt meg eleve az alapfeltevést kéne bizonyítani, miszerint létezik teremtő, illetve hogy ő valóban azért teremtette így az embert, hogy szaporodjunk és aki nem az pokolra jut, stb.


Azzal egyébként nincs bajom, ha valaki őszintén, szívből szeretne gyereket, csak a fent felsorolt népszerű indokoktól hányok. Akkor is, ha nem mondják ki nyíltan, de egyértelmű.

2022. okt. 14. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem te is fogadd el, hogy vannak, akik szeretnének gyereket, mert nélküle pl. Ahogy írod "értelmetlennek tartják" az életet. Neked spec. Olyan nőt kell keresned, aki szintén nem akar gyereket. Ilyen egyszerű ez.
2022. okt. 14. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!