Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Férfiak! A jelenlegi barátnőtö...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! A jelenlegi barátnőtök jobb fogás mint az előző?

Figyelt kérdés

2022. okt. 13. 22:03
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
37 szavazat
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
91%
Lókupec vagy?
2022. okt. 13. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
24%
Sokkal rosszabb.
2022. okt. 13. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
10%

Leírom őszintén.

30 elmúltam mikor szétváltam az asszonnyal.

Erősen közepes férfinak gondolom magam, előző asszonyom is 5-6/10 volt én is ilyen vagyok.

De most hogy legyen nőm, erősen alá kellett választanom, átlag mosogató, takarító,cselédlány pozíciók közül keresgéltem.

Jelenlegi barátnőm 3-4/10.

Sajnos ezzel kell beérnem.

Nálam lakik, itt legalább tudom vele éreztetni kicsit függ tőlem, tegye magát jobban oda a kapcsolatban.

2022. okt. 13. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
25%
Ugyan olyan nem normális, mint az előző, csak az ágyba még rosszabb is, cserébe kevesebbet is igényli 🙄🤦
2022. okt. 13. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
27%
10 évvel fiatalabb, topmodell alkat, csak kicsit idegbeteg.
2022. okt. 13. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
11%

#6!


Miért gond, hogy lett egy jóval fiatalabb, topmodell alkatú, szép párom?

Az csak később jött ki, hogy gond van az ideigeivel.

Az első három hónapban minden nő pontos, aztán mindegyik mindenhonnan elkésik. Ugyanígy tudja más gyengeségeit is palástolni.

2022. okt. 13. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
94%

#7! Miért, és 3 hónap után már nem lehet szakítani, vagy mi?

Amúgy az nem igaz, hogy az első 3 hónapban minden nő pontos, én például akkor is mindenhonnan elkések😂

Akinek még tényleg gond van az idegeivel, az semeddig nem tudja palástolni. Lehet, hogy csak te mész az idegeire😉

2022. okt. 13. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 FoxtrotLidérc ***** válasza:
96%
Nem feltétlenül érint engem ez a kérdéskör, de nincsen olyan, hogy jobb fogás. Másfajta emberek vannak, más életúttal, más jó/rossz tulajdonságokkal.
2022. okt. 13. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
15%

#8!


Nekem kötélből vannak az idegeim. :)

Minden másban veri az összes exemet.

A te logikádat követve veled már az első randi szakítani kell, mert elkésel onnan. (Én akkor találkoznék veled utoljára, igaz, lehet, hogy nem is találkoznánk. :) )

2022. okt. 14. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
78%
3-as... háát ha nem lenne anonim.. már egy 100 fős feminista hadsereg indulna érted Vikings stílusban :DD
2022. okt. 14. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!