Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Férfiak ismerkedésnél zavarna...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak ismerkedésnél zavarna titeket ha kiderülne,hogy a kiszemelt lány jobb fizetést kap mint ti?

Figyelt kérdés
2022. okt. 17. 12:50
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
68%
Keresek annyira jól, hogy a saját megélhetésem bizotsítsam és mellette tudjak magamra is költeni. Általános jólét felett nem látom értelmét a pénz halmozásának, szóval ha ő meg tud kényelmesen élni, akkor pont nem érdekel, hogy ezt kevesebb vagy több fizetésből teszi.
2022. okt. 17. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
63%

Nem zavarna!

Ugyanis azt gondolom, hogy mindkét félnek ki kell vennie a részét a teherviselésből (anyagis és minden más értelemben).

2022. okt. 17. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
29%

Nem zavarna.

De elvárnám a nőtől, hogy őt se zavarja, hogy én kevesebbet keresek nála. Ha erre bármikor megjegyzést tenne, azonnal kivágnám.

2022. okt. 17. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
71%
Nem.
2022. okt. 17. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
63%
Nekem meg az a tapasztalatom, hogy nem azt probléma elviselni, hogy a csaj többet keres hanem 10-ből kilenc esetben a jobban keresés miatt kialakuló nagy arcot és egót nehéz elviselni. Érdekes módon ahol addig nem volt semmi probléma a kapcsolattal ott hirtelen lett, mert a virágszál rájött, hogy a megemelt fizetéssel már egyedül is meg tud élni. Aztán meg jött a feketeleves, hogy a 400 ezres fizuból nem is olyan vidám az élet ha a fele elmegy lakhatásra. Nem mondom, hogy mindig így van, de tapasztalatom alapján általában így alakul.
2022. okt. 17. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
28%
Ilyen rezsiszámlák mellett, kész főnyeremény lenne.
2022. okt. 17. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
23%
Itt más a gond. 100 ból 99 nőnek nem kell olyan férfi aki kevesebbet keres nàla akárcsak pár ezer ftal. Mert úgy szarnak mondja a pasit aki kevesebbet ér mint ő.
2022. okt. 17. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
74%
8-as, ezt azok a férfiak gondolják, akik azt hiszik, többet ér a szavuk, ha több zsét keresnek.
2022. okt. 17. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
68%
nem, én úgy kezdtem el ismerkedni egy egyetemista lánnyal, hogy tudom, ő kezdésnek többet fog keresni nálam
2022. okt. 17. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
81%
Nem ebből indulnék ki. A másik: úgyis a nő választ mindig...
2022. okt. 17. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!