Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok, ti örülnétek ennek?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti örülnétek ennek? Jobb lenne az életetek, ha az ilyen férfiak nem ismerkednének, nem hozva benneteket kellemetlen helyzetekbe ezáltal?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy vannak ritka kivételek, de az világos, hogy a nők nagy része nem szereti a kis péniszű férfiakat, mert nem élvezik velük a szexuális aktust. A jó szex fontos dolog a legtöbb párkapcsolatban, és ehhez igenis egy lényeges tényező egy megfelelő méretű férfi nemi szerv. Azonban a férfiak egy nem elhanyagolható részét (becslésem szerint kb. 10%-át), sajnos kifejezetten kicsi szerszámmal verte meg a sors. Kis méret alatt a 12-13 centiméteres hosszúságot értem, és azt ami netán még ennél is(!) kisebb. Persze vannak olyan nők, akiknek extra rövid a hüvelyük, és képtelenek normál péniszt befogadni, ők nyilván örülnek egy kicsinek, de az ilyen nők tényleg nagyon ritkák (a női populáció 1-2%-a lehet ilyen), sokkal kevesebben vannak, mint ahány kis péniszű férfi. Azt gondolom, nyugodtan ki lehet mondani, hogy a nők túlnyomóan nagy része igényel egy legalább közepes méretet, egyszerűen kell nekik egy minimum(!) 15-16 centis méret az élvezetes szexhez, de a legtöbbjüknek a valamivel átlag feletti 17-18 centis kategória a kedvence, azzal a legjobb nekik. Persze olyanok nők is vannak, akik kifejezetten a extra nagyot szeretik, de azért egy közepes mérettel megáldott férfi megfelel a legtöbb nőnek, és könnyen találhat párt, legalábbis az intim méretén nem fog múlni semmi. Nyilván a vastagság is fontos, és a kis pénisz kategóriába sorolom a nagyon vékonyakat is, de meglátásom szerint a férfiak nagy részének inkább a hosszúság terén akad gondja.


És itt jön a kérdésem. Mit kezdjen szerintetek az a kb. 10 százaléknyi férfi, akinek ennyire kicsi, és aki semmiképp nem tud olyan nőt találni, akinek jó vele az együttlét? Néhányan közülük lehetnek extra szerencsések, akik találnak magukhoz illő nagyon kicsi hüvelyű nőt, de ez ritka eset, mert ahogy írtam az ilyen nők jóval kevesebben vannak, mint a kis méretű férfiak. Nyilván az aszexuális vagy alacsony libidójú férfiak is találhatnak hozzájuk hasonló párt, mert ilyen embereknél nem számít a szex, így a pénisz nagysága sem. De én most a kisfarkú férfiak nagy tömegére gondolok, akik nem ilyen extrém szerencsések. Ha elfogadjuk, amit írtam, hogy kb. a népesség 10%-ának kicsi, az egy elég nagy frusztrált, boldogtalan, szomorú csoport a társadalomban. Nyilván sokan vannak akiknek van párja, ezekben az esetekben a nő valamiért elfogadja a rossz szexet, és megalkuszik azzal, amit a sors adott neki, nyilván vannak nyitott kapcsolatok, de rengeteg a megcsalás is, csak a férfi sok esetben nem is tud erről, abba az álomba ringatva magát, hogy minden rendben van vele és a méretével, és egy hűséges, boldog kapcsolatban él a partnerével. De aki nem táplál magában illúziókat, az tudja, hogy szinte lehetetlen kis pénisszel összehozni egy olyan kapcsolatot, ahol a nő valóban boldog, hűséges, és kielégült.


Azt hiszem nyugodtan kijelenthetjük, hogy a kis pénisz szinte mindig a boldogtalanság forrása, kis mérettel élni általában csupa kín és szomorúság, gyakorlatilag a lehetetlennel határos így teljes életet élni. Akár próbálkozik az ilyen ember, akár nem, nagy eséllyel úgyis boldogtalanság lesz a vége. Talán egyszerűbb is feladni, és beletörődni az örök magányba, akkor is boldogtalan lesz az ember, de legalább a sok megaláztatást megspórolja magának.


Ezért kérdezlek benneteket kedves nők. Ha aktívan ismerkedtek és szexeltek különböző partnerekkel, akkor már bizonyára ti is belefutottatok kis péniszű férfiakba, vagy ha nem, akkor a jövőben nagy eséllyel így lesz. Ahhoz azért túl sokan vannak, hogy örökké ekkora szerencsétek legyen. Ilyenkor nyilván hatalmasat csalódtok, és rendkívül kellemetlen helyzetben vagyok. Nagyon kínos lehet valakit elutasítani egy ilyen megváltoztathatatlan fizikai tulajdonsága miatt, pláne ha tényleg tetszik nektek, de nyilvánvalóan nem tehettek mást, ha az említett adottság miatt az illető egyszerűen alkalmatlan arra, hogy élvezetes szexet nyújtson számotokra.


Ezért kérdezem. Nem örülnétek annak, ha az ilyen férfiak inkább nem ismerkednének, hanem eljutnának arra a szintre, hogy beismerjék maguknak, hiába próbálkoznak, ekkora pénisszel egy boldog párkapcsolat elérése szinte lehetetlen nekik? Ezzel annyi kellemetlen szituációtól, kínos elutasítástól, magyarázkodástól, csalódástól kímélnétek meg titeket, hogy ezáltal sokkal jobb lehetne az életetek.

Egyetértetek velem? Szeretnétek, hogy ezek a férfiak inkább törődjenek bele a sorsukba, viseljék azt méltósággal, és ne hozzanak benneteket olyan szituációkba, amit a hátatok közepére sem kívántok? Boldogabbak lennétek ettől?

Köszi előre is a válaszokat! Ahogy azt már írtam, nők válaszai érdekelnek, férfi vélemények itt most nem relevánsak számomra. Elég sokat írtam, szóval hálás vagyok mindenkinek, aki végigolvasta, és nem haragszom, hogy ha ti is kifejtett, részletes válaszokat írtok, szerintem ez egy érdekes és fontos téma.



2022. okt. 17. 17:33
1 2 3 4 5
 1/44 anonim ***** válasza:
98%

"Ahogy azt már írtam, nők válaszai érdekelnek"


Én pedig azt javaslom, írd meg a válaszokat is helyettük, ha már ennyire tudod, hogy a nők hány százalékának mi az ideális méret, mi elég, mi nem, mit élvezünk, mit nem, mi kicsi, mi nem, stb.

2022. okt. 17. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/44 A kérdező kommentje:
Szia 1-es! Kérlek, ha tévedtem, akkor javíts ki, és írd le a saját álláspontodat. Azt is írtam, hogy a számok a saját becsléseim, nincsenek kőbe vésve. Őszintén kíváncsi vagyok, hogy te mit gondolsz erről a témáról, nagyon örülnék, ha leírnád.
2022. okt. 17. 17:49
 3/44 anonim ***** válasza:
89%
Barátom, az első bekezdést olvastam csak, mert világbéke nyugalomban vagyok, mert hiszed vagy nem, 10 perce hagytam abba a maszturbálást csiklóvibrátorral. Azt is csak azért, mert már csorgott rólam a víz, és majd kiugrott a szívem. Ha ilyen orgazmusokat élnék át férfival, az sem érdekelne, ha nincs farka.
2022. okt. 17. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/44 anonim ***** válasza:
97%

Röviden: nem, mert amiket írtál, a nagy része hülyeség.

Mivel ilyen hosszan írtál és látom, hogy valóban komolyan így gondolod ezeket és komplexusod van miatta, kifejtem.

Először is, ha számadatokat akarsz írni, nézz utána és ne a saját becsléseid alapján írj dolgokat, ugyanis nagyon nem ez a valóság. Ráadásul az érvelésed is több helyen elbukik. Csak nézz utána pár dolognak. Pl. milyen hosszú a valós átlag méret, milyen hosszú egy átlag női hüvely, a nők hány százaléka nem tud elmenni csak a behatolástól stb.

Mikropénisszel valós lehet a probléma, amit írsz, de ez nagyon nem a 12-13 cm és nem is érinti a férfiak 10 %-át. A 12-13 cm abszolút nem gáz és teljesen használható úgy is, hogy a nők nagy részének jó legyen. Inkább a technika nem mindegy, de ebből a méretből már ki lehet hozni elég sokat. Szóval nem kell temetni a szexuális életedet, hanem a kesergés helyett nézz utána milyen pózokban tudsz jobban érvényesülni és abszolút nem csalás az aktus közben a kezedet is használni. Meg azon kívül se persze. Ha ügyes vagy, a jelenlegi méreteddel is ki tudsz elégíteni egy nőt, ha meg nem, akkor nagyobbal se feltétlenül menne. Úgyhogy nyugi, ne stresszelj ezen, teljesen felesleges.

2022. okt. 17. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/44 anonim ***** válasza:
97%
Ha a valóságnak nem megfelelő feltételezésekből indulsz ki, akkor helytelenek lesznek az ezekből levont következtetéseid.
2022. okt. 17. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/44 A kérdező kommentje:
#4 Köszönöm a válaszod! Nagyon kedves ember lehetsz, mert csak úgy süt belőle a segítő szándék és a jóindulat, ezt komolyan mondom. :D Sajnos a válaszod tartalmával egyáltalán nem értek egyet, de inkább nem részletezem, nem szeretnélek fárasztani ezzel, nem is érdemelnéd meg, hogy próbára tegyem a türelmed. Még egyszer köszönöm, hogy megpróbáltál segíteni nekem. :)
2022. okt. 17. 18:03
 7/44 anonim ***** válasza:
94%
A női testet ismerni kell. Sajnos van aki nem volt novel az valoban bajban van .. nekem fiatalon volt pár gyakorlo kapcsolat , így azt tudom mondani hogy oda lehet rakni azt a kis bohocot is , csak éppen tudni kell mivel huzol fel egy not , hogyan kell megerinteni. Ezek csak tapadztalat alapjan tanulhatok tobbynyire. Biciklizni sem lehet megtanulni elmeletben az az igazsag.
2022. okt. 17. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/44 anonim ***** válasza:
97%
Írd be google-be, hogy orgasm gap, és nézd meg, mennyivel több orgazmusa van leszbikus nőknek, mint heteroknak.
2022. okt. 17. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/44 A kérdező kommentje:
#8 Ugyan már, azt mindenki nagyon jól tudja, hogy az orgazmushoz nem szükséges pénisz. De ilyen erővel azt is mondhatnánk, hogy a hetero nőknek nincs is szükségük férfire, pedig nagyon is szeretnek megfelelő méretű(!!) férfiakkal szexelni, még akkor is, ha nincs hüvelyi orgazmusuk. Az orgazmus és a teljesség érzetét adó vaginális kitöltöttség érzése nem ugyanaz, és a nők nagy része igenis igényli az utóbbit is.
2022. okt. 17. 18:17
 10/44 A kérdező kommentje:

Egyébként a kérdésre még senki nem válaszolt, csak a kis méretű péniszeket mentegetik a válaszolók.


A kérdés továbbra is az a nőkhöz, hogy szeretnék-e, ha feladnák az ismerkedést a kisfarkú férfiak, megkímélve ezzel a nőket önmaguktól?

2022. okt. 17. 18:20
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!