Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem megy a csajozás, nem vagyok jóképű, így szóba se állnak velem. Milyen ötlet lenne "belekényszeríteni" a lányt a beszélgetésbe, ismerkedésbe? Pl. elhagyom a kulcscsomóm, vagy veszek tőle valamit marketplacen, stb. Valakinek tapasztalata?

Figyelt kérdés

Jó a dumám, de nem vagyok jóképű (hajbeültetés és orrplasztika rámférne), sajnos ez van, és így hiába próbálok spontán beszélgetni egy lánnyal, mindig reflexből elutasítanak...

Aztán gondoltam, hogy "belekényszerítem" a lányt az ismerkedésbe, hogy ő keressen, ő kezdeményezzen, pl. elhagyom a kulcscsomóm, aztán nézem facen, hogy ki akarja visszaadni... vagy egyenesen veszek a lánytól valamit marketplacen...

Nem tűnik olyan morbid ötletnek - valaki próbálta már? Tapasztalatok? :)

30/F


2022. okt. 20. 19:22
 1/9 Sunshinedoll ***** válasza:
38%

Sz-r ötlet lenne. Nahát, manipuláljunk autonóm embereket olyan irányba, hogy muszáj legyen nekik velem beszélnie, mert hát még az is könnyebb, mint mondjuk önismeretet gyakorolnom és rájönni, ugyan miért vagyok ennyire nyomorék.


Ha felnőtt emberként a mai világban, ahol a modern feministák habzó szájjal mondják, hogy a kötődés nélküli szex nemhogy oké, de egyenesen FELSZABADÍTÓ egy nőnek, és így se tudsz meggyőző lenni egy nő számára sem, és nem azért, mert akit jobbra húztál az appon, arról kiderült, hogy farka van, vagy mert a kiszemelted 5 lehúzós randi után tovább állt szó nélkül, akkor egyszerűen csak fogadd el, hogy ez a természetes szelekció rendje és nem vagy alkalmas arra, hogy csajozz.

2022. okt. 20. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
14%
Add fel nincs remény számodra.
2022. okt. 20. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
"fogadd el, hogy ez a természetes szelekció rendje és nem vagy alkalmas arra, hogy csajozz" - Darwyn szerint alkalmazkodunk a környezethez és túlélünk, ha nem tudjuk üldözni a zsákmányt, akkor becsalogatjuk :)
2022. okt. 20. 19:31
 4/9 anonim ***** válasza:
75%
Ha valóban jó lenne a dumád, akkor nem lenne problémád az ismerkedéssel. Inkább gyakorolj egy kis önismeretet, és aztán térj vissza erre.
2022. okt. 20. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
71%
Ha ezt egy fél pillanatig komolyan veszed... Már bocsi, de nem érzed, hogy ez már a legalja?
2022. okt. 20. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Sunshinedoll ***** válasza:
59%

Amiről te beszélsz, az az, hogy egy már meglévő környezetbe te adaptálódsz és te beilleszkedsz. Jelen esetben megnézed, mire vágynak a nők, mi az, ami miatt te nem illesz bele ebbe, és változtatsz, adaptálódsz, beilleszkedsz. Nem arról van szó, hogy felforgatod az egész környezetet. Az még egyetlen egyednek sose sikerült :D

És Darwinnak írjuk, aki amőgy elég sok dologban tévedett, pl. a genetikában se nagyon mozgott otthonosan, de ezmost mellékes :D

2022. okt. 20. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
68%
És akkor csodálkozol, hogy nem megy a csajozás.
2022. okt. 21. 04:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Orrplasztika, hajbeültetés többet segítene. Attól, hogy valaki megtalalálja a kulcsod, még nem fog belédszeretni.
2022. nov. 1. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
#9-es - te nem vagy normális.
2022. nov. 23. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!