Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hol találok olyan csajt aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol találok olyan csajt aki első randin meghív engem étterembe? Nem szeretek fizetni és nem olyan nagy elvárás ez szerintem. 35F

Figyelt kérdés
2022. okt. 21. 18:18
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
92%
A legtobb meg se hiv senkit randira csak sétálnak egyet az utcán es ezt hivják randinak.
2022. okt. 21. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

1.

Igazad van 😐

2022. okt. 21. 18:19
 3/12 anonim ***** válasza:
84%
Hívd fel anyádat. 🤣
2022. okt. 21. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
92%
Esti - rosszul álcázott - válaszvadász, "pár hülye úgyis ugrik rá" kamukérdés.
2022. okt. 21. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
69%
Aztakurvq. Hát haver csicska vagy. Csajok valaki kV? Én állom, és normálisan beszélgethetünk is, vagy akár több is.27f
2022. okt. 21. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
83%
Nekem is volt már olyan randim,hogy én fizettem,nem tetszett,úgyhogy ne várj ilyen szitura.
2022. okt. 21. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
87%

"csak sétálnak egyet az utcán es ezt hivják randinak"

És néha sokkal többet ér, mint egy klasszikus értelemben vett randi.

2022. okt. 21. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
52%

Neked lehet 7. Nekem abszolut tiszteletlen. Egy állasinterjun is minimum fogadnak egy irodába es leultetnek. Egy mai férfiban meg ennyi sincs.


Hát aki megtisztel bármivel ma már plusz pontnak számít elottem.

2022. okt. 21. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
96%

#8:

Neked mi ebben a tiszteletlen? Az első randi nem arról szól, hogy együnk egy jót, meg programozzunk, hanem hogy kiderüljön, egyáltalán akarunk-e egymástól valamit. Erre egy kötetlen pofavizit egy kis sétával meg padon ücsörgéssel tökéletes.

Ráadásul az a tapasztalat, hogy egy jó program/étterem/mozi alatt nem derül ki mindig, hogy nincs meg a közhullámhossz. Egy rossz kaja/film/program után viszont akkor is a csalódás érzése marad tartós, ha a pasi rendben volt.

Sokadik randi más.

2022. okt. 21. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
32%
sok nő nem szeret sétálni meg beszélgetni.. Csak akkor ha előtte meghívja a férfi egy 10 ezres ebédre..
2022. okt. 21. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!