Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hol találok olyan csajt aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol találok olyan csajt aki első randin meghív engem étterembe? Nem szeretek fizetni és nem olyan nagy elvárás ez szerintem. 35F

Figyelt kérdés
2022. okt. 21. 18:18
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
78%

Nekem nem tükröz komoly szándékot. Masok vagyunk ennyi.

Vannak nők akiknek ennyi elég első randira nekem nem. En nem arra akarnék visszaemlékezni es azt meselni a gyereknek hogy apádnak fájt egy kávéra is meghívnia így kezdtük.

2022. okt. 22. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
konyhásnénik.hu-n próbáltad már? Mér ha nem sajnálod a pénzt egy műanyag edényre...
2022. okt. 22. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!