Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Domináns Nők! Ki az közületek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Domináns Nők! Ki az közületek, aki betörve partnerét uralkodni, irányítani szeret egy kapcsolatban? Kort is írjatok!

Figyelt kérdés
Az én elképzeléseimben a FLR vagy Femdom jellegű viszony adja vissza leginkább amire vágyom, de szívem szerint a feministákat is akkor tudom csak elfogadni, ha hasonlóképp gondolkodnak erről mint én. Tehát én nem azt szeretném, ha egyenlő lenne velem a nő, hanem ettől jóval többet, igenis álljon felettem! Viszont ne azért legyen ő a főnök, mert gyűlöli a férfiakat, hanem mert élvezi a hatalmat, ami kijár neki! Nem csak szexben szolgálnám ki, hanem mindennapokban is. Beidomíthatna kedvére (pl.: elvégzem a háztartási tennivalókat, kényeztetem, ülve pisilésre nevelhet, szexben az ő élvezete a fontos, azt csinálom amit mond bármilyen hangsúllyal tegye, eljárhat a keze, tisztelettudóan kell beszéljek vele de ő lehet arrogáns lekezelő goromba). Ti mit várnátok el? Mire nevelnétek? Mi okozna a legnagyobb élvezetet? Kizárólag nők válasza érdekel, és csakis azoké, akik így szeretnének élni vagy már van is gyakorlatuk esetleg.

2022. okt. 21. 19:32
 1/2 anonim ***** válasza:
63%
Az tesz boldoggá ha az van amit én mondok és azonnal/mihamarabb végre is hajtja.
2022. okt. 21. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Valójában a legtöbb nő szereti dominálni a férfiakat, de ha nyíltan ilyet keresel, akkor perverz állatnak fogsz tűnni.


A mai nők már nem azt akarják, hogy a férfi irányítson, amikor olyasmit hallasz, hogy "legyen határozott, ambíciózus, tudja mit akar" is olyanokra értik a nők, hogy a kevésbé jelentős döntéseket a férfi hozza meg, mint egyfajta személyi asszisztens, mert ezeket a feladatokat a legtöbb nő szívesen kiszervezi, hogy a férfi találjon ki randiprogramokat meg ilyesmit.


De komoly, életet befolyásoló döntésekben mindig a nő hozza meg a döntést. Ha a férfi keresztül erőlteti az akaratát, akkor fekete pontot kap, ha elég sok kigyűlik, akkor jön a szakítás/félrelépés/durci/szexmegvonás.


A pénzt is szereti a legtöbb nő alanyi jogon kapni és a luxust is. Azért van ellenérzésük, mert kezdetben jó kislánynak szeretik mutatni magukat (mint mikor mi férfiak mondjuk azt, hogy nekünk fontos, hogy megismerjük őt dugás előtt közben meg csak tudjuk, hogy az az adott nő elvárja, hogy érdeklődést mutassunk a lelke iránt, különben nem engedi megdugni magát), illetve van, akinek van már ezzel rossz tapasztalata, hogy megkapta, hogy pénzéhes meg aranyásó, ezért inkább nem, nem ér neki annyit a pénz.


Azt is el tudná sok viselni, ha te lennél az ingyen háztartási cseléd, aki leadod neki a fizetésedet, amit ő zsebpénzként kiporcióz.


Igazából a legtöbb nőben ez inkább olyan "túl szép, hogy igaz legyen" érzést kelt, ami félelmet szül.


Mint mikor egy szelíd tigrist simogatsz meg birkózol vele. Valahogy kevés ember próbálná ki a gyakorlatban, mert folyamatosan ott lenne benne a rettegés, hogy egyszer bekattan és a fizikai erejével elpusztít.

2022. okt. 23. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!