Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Kérdésem arra irányulna, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kérdésem arra irányulna, hogy nehezebben válaszolgat a lány üzenetben viszont hangüzenetben tök jól elbeszélgetünk és nem érzem, hogy teher lenne neki a beszélgetés vagy nem akarná! Velem lehet a baj?

Figyelt kérdés
A helyzet az, hogy az edzőteremben megtetszett egy leányzó és bátorkodtam bejelölni és rá írni! Megdicsértem az edzését amit épp mellettem végzett mert különleges volt számomra amit és amekkora súllyal csinált srácokat meghazudtoló módon! :D Nos elindult egy beszélgetés érzelmesebb témák is előjöttek, meglátogattam a munkahelyén (pub) és szépen jeleztem, hogy számomra nagyon jó társaság erre az volt a válasz, hogy közömbösen érezte magát! Nem tudom lehet velem van a baj túl nyomulósra fogtam a dolgot! Elbizonytalanodtam! U.i: talán az unszimpatikusabb fiúk közé tartozom aki udvarias,figyelmes és tisztelettudó (azaz nem egy rossz fiú típus csak bizonyos téren ahol annak kell lenni) :) 29/F

2022. okt. 22. 13:23
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem jössz be neki, hagyd.
2022. okt. 22. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Felejtősnek tűnik, hagyd.
2022. okt. 22. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem inditottál meg benne semmit , van ez így , hagyd
2022. okt. 22. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

"szépen jeleztem, hogy számomra nagyon jó társaság erre az volt a válasz, hogy közömbösen érezte magát"

Úgy tűnik ebből a válaszból, hogy ő nem úgy érez, mint te.


"Nem tudom lehet velem van a baj túl nyomulósra fogtam a dolgot! Elbizonytalanodtam! U.i: talán az unszimpatikusabb fiúk közé tartozom aki udvarias,figyelmes és tisztelettudó (azaz nem egy rossz fiú típus csak bizonyos téren ahol annak kell lenni) :)"

Ne magadba keresd a "hibát". Mindenkinek más a jóképű, szép, szimpatikus. El kell fogadni. Mindenki nem tetszhet mindenkinek. Az, hogy vissza utasított, nem a te értékedből vesz el.

2022. okt. 22. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!