Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Melyik férfit választanád a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik férfit választanád a kettő közül?

Figyelt kérdés
Az már eldőlt, hogy személyiségileg nagyon bejön a férfi, teljes mértékben az eseted és bele tudnál szeretni a személyiségébe, viszont a külső kérdéses, mi a preferenciád.

2022. okt. 22. 22:06
A kérdező szavazást indított:
1. Magasabb nálad, de nem igazán jóképű, maximum átlagos
2. Alacsonyabb néhány cm-vel, viszont kifejezetten jóképű
26 szavazat
 1/9 anonim ***** válasza:
55%
De kis felszínes vagy te kérdező, ezért nincs csajod.
2022. okt. 22. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

175 cm vagyok, sosem zavart engem ha a srác pár centivel alacsonyabb nálam. Akkor van belőle probléma, ha ő nem magabiztos a magasságában, akkor előbb-utóbb úgyis sérelmezi, hogy én vagyok a magasabb.

22N

2022. okt. 22. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Igen, mondjuk lehet meg kellett volna említenem, hogy 170cm feletti nők esetén van ez, hogy a férfi pár centivel alacsonyabb, mert azért valljuk be, egy 160cm-s nő esetében ritka az, hogy a férfi még alacsonyabb, persze létezik arra is példa...
2022. okt. 22. 22:34
 4/9 anonim ***** válasza:
Szerintem a mondatvégeket nyugadtan zárd le ponttal és ne csak vesszővel.
2022. okt. 22. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
10%
Érdekes hogy a magasság már fontosabb szempont mint az arc. Én ezt eddig fordítva gondoltam, mondjuk ami legkevésbé fontos manapság az pont a lényeg lenne a belső. Már értem miért találok magamnak nehezen nőt. Üdv 170 cm 80 kg 22F
2022. okt. 23. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Egyébként mostanában nem kevés csajt látok alacsonyabb pasival. Nem semmi.
2022. okt. 23. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Érdekes hogy akik leírják az igazságot mindig le lesznek pontozva. Ha én erről statisztikát vagy jegyzőkönyvet vezetnék több lenne a lepontozás mint a felpontozás! :D Amúgy ebben nem tudom mi számít akkora hazugságnak hogy le kelljen az illetőt pontozni azért mert lemeri írni hogy manapság a külső fontosabb szempont párkeresésnél mint a belső. Mondjuk mindig is fontosabb volt de régen ha jó belsőd volt akkor még voltál valaki, manapság meg ha nagyon jó a külsőd akkor leszel valaki. Belső nem sokat ér!
2022. okt. 23. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
En most 30 vagyok. Meg soha eletemben nem lattam alacsonyabb pasast egy novel. Marmint ahol egyertelmu volt, hogy valoban egy par. A magassag kulcsszereplo a kapcsolatban. 175 alatt halott vagy.
2022. nov. 22. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
8-asnak igaza van! Én 170 cm vagyok ami gáz de hát sajnos nem tudok nagyobbra nőni! Hízni, fogyni lehet, de nőni nem!
2022. nov. 22. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!