Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Online ismerkedésnél másnál...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Online ismerkedésnél másnál is baromi nehezen indul be a beszélgetés?

Figyelt kérdés

Németországban élek (magyar lányt szeretnék), Badoot és Tindert szoktam néha elővenni ha van rá energiám. Annyi szokott lenni az egész hogy írok pár lányra, kicsit bókolok, érdeklődök hogy mivel foglakoznak itt, hogy kerültek ide stb... 10ből 5 leláttamozza, 3 meg sem nézi, a maradék kettő valami tróger választ ír vissza amire én már nem tudok semmit. Az "itt dolgozok" és a hasonló válaszokat kell itt elképzelni. Eddig akivel beszéltem az inább vallatás volt, én kérdeztem ők meg jóeséllyel válaszoltak

Más is így van vagy én vagyok balfasz?



#ismerkedés #Badoo #Tinder #interntes társkeresés
2022. okt. 26. 13:07
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
100%

Ezeket én is tapasztaltam. De aki igazán érdeklődik, abból nem kihúzni kell a válaszokat és magától is kérdez.

Én néha ilyenkor elsütök egy olyat, amikor már a 4. kérdést teszem fel és vissza se kérdez, hogy "kérdezz te is nyugodtan".

De általában ezek a helyzetek már elég vesztettek.

2022. okt. 26. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
Ha visszair akkor altalaba jol eldumalgatunk. Par nap utan mar a talit dumaljuk
2022. okt. 26. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
59%

Nem.

Amúgy a leírtak alapján unalmas dolgokat írsz nekik, amire nem nagyon lehet mit reagálni. Legyél kicsit egyedibb, kreatívabb.

2022. okt. 26. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
100%
Örülj neki, jobb, hogy el sem kezd beszelni veled mintha kimennetek megvetetne veled mindent majd otthagyna a a francba.
2022. okt. 26. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
86%

Aki tetszik egy nőnek annak a "szia, mizura" is képes egy oldalt válaszolni, aki meg nem, az akár írhat egy szépirodalmi esszét is, arra sem kap választ. Ilyen az élet...

Kár ezt mindenféle kamu indokokkal magyarázgatni.

2022. okt. 26. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyen appok erre jók. Gyors, szelektív szórás, a kinézet alapján. Ne csodálkozz, ha ezt használod.
2022. okt. 26. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
Én màr rég feladtam csak szórakozni jàrok fel a tàrskeresőre mert a nők is szórakoznak velem.. Akin làtszik h komolyan gondolja azzal talàlkozok
2022. okt. 26. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
Akkor megse adtad fel 😀 csak elfogadtad h 100bol 1 jon ossze
2022. okt. 26. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 Camorri ***** válasza:
100%

Ugyan ez, de nem csak ott hanem mindenhol máshol is. Nagy ritkán van hogy egy-egy lány képes értelmesen válaszolni, akár egy találkozó is összejön, és még az után is volt hogy egyszerűen nem volt mégsem kémia, úgyhogy azóta csak ilyen haveri jelleggel beszélgetünk.


Én úgy vélem, hogy fölös erre úgy gondolni, mint egy értelmes dologra. Akár ilyen keresőkön, akár máshol a csajok valahogy nem tapadnak, ki tudja hogy miért.


Én azt ajánlom, old meg minden egyéb szükségleted máshogy. Én is inkább maradok szingli, aztán ha véletlenül belebotlok valakibe akkor az majd úgy lesz! Addig meg edzek tovább, megpróbálok kijutni valami bajnokságra, jól érzem magam a hobbiaimban, a barátokkal. Jahh és az se utolsó hogy így kevesebb megy el a háztól, szóval tudok spórolni is. Szóval valami ilyesmit ajánlok neked is!


Ha gondolod kivesézhetjük jobban privátban.

Üdv, egy szintén Németben élő emberke

2022. okt. 26. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
85%
Tobb ismerosomnek onnan van a parja, van aki onnan hazasodott 😀 nekem is volt mar jopar csaj onnan. Nem lehetetlen.. de ne untasd oket ilyenekkel egybol.. napi 100an kerdezgetik tokugyanezt. Inkabb nevettsd meg, keltsd fel az erdeklodeset. A "komolyabb" kerdesek raernek ha mar kezd megkedvelni vagy megvarod mig o kezd el ilyenekrol dumalni
2022. okt. 26. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!