Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van az, hogy egy alkohol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy egy alkoholistának családja van, gyerekei, én pedig aki becsületesen dolgozok, küzdök azért, hogy legyen valamim ebben az életben nem kellek egy nőnek se?

Figyelt kérdés
Rengeteg helyen látom, hogy apuka alkesz, esetleg az egész tetejében még bántja is a családját. Még is gyereke/gyerekei vannak. Én pedig azért küzdök, hogy elérjek valamit, egyszerűen nem megyek semmire a pártalálásban. De az ilyeneknek ez mind megvan és még csak nem is tudják megbecsülni, Én meg attól rettegek nap-nap után, hogy egyedül fogok megöregedni és meghalni mert egyszerűen egy nőt se érdeklek.

2022. okt. 27. 20:39
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
43%

Azért mert az alkesz nőjét te se vállalnád be!

Különben bárkit ki lehet házasítani, csak az igényszint nem mindegy!

2022. okt. 27. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
47%
Szerintem nem leszek népszerű ezzel a válaszommal, de röviden, tömören arról van szó, hogy a nők elsősorban férfit (mint szexuálisan vonzó embert) keresnek maguk mellé és csak mellékesen egy jó embert. Természetesen az ideális az, ha valaki mindkettőnek egyszerre megfelel, viszont ha választani kell, akkor előbbi lesz fontos, utóbbi inkább csak adalék.
2022. okt. 27. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
37%
Talán mert még nem volt alkesz, amikor megismerkedtek. Talán mert ahhoz olyan nő is kell, aki ezt elviseli.
2022. okt. 27. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
79%
Nyugi: sok alkessznek a családtagjai is vagy alkeszek, vagy fedeznek neki.
2022. okt. 27. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
45%

Mégis milyen jellegű tanácsot vársz?

Legyél alkesz!

2022. okt. 27. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

A 2. válaszolónak igaza van, emberek vagyunk és mindig a vonzalom lesz az erősebb. Gondoljatok csak bele: egy vonzó ember esetében hányan tesznek nem is kevés időt és energiát abba, hogy az adott fél szerinte(!!!) jó ember is legyen? Most akkor fordítsuk meg: hányan akarnak legalább számukra vonzó pasit csinálni egy általuk ismert egyébként jó emberből? Na ugye.

Előbbire mindenki ismer legalább egy példát, utóbbira nagyítóval sem találni.

2022. okt. 27. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
69%
azok az alkeszok lehet jó pozícióban dolgoznak, esetleg saját vállalkozásuk van.. ezek a nők hülyék lennének dobni a férfit.
2022. okt. 27. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
90%
😆Az istenért ne kerülgessük a forró kását, jelentsük ki hogy az alkesz agresszív férjek Csedek!
2022. okt. 27. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
62%

8. vagyok

Bocs de ezt nem hagyhattam ki!😀

2022. okt. 27. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
64%
Lehet hogy van, egy darabig. Aztán mindet k#basszák mint a macskát szarni. Sosincs jó vége az ilyennek, legtöbb 40 körül elhullik és hátrahagy egy családot aki gyűlölte, szóval én nem irigyelném a helyedben. XD
2022. okt. 27. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!