Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nincs egy értelmes,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nincs egy értelmes, normális férfi se egyik társkereső oldalon sem?! Létezik olyan hogy a társkereső oldalakon csak lúzerek lennének? Ne keressek tovább?

Figyelt kérdés

Egyszerűen nem értem mi az oka.

Hiába keresek, egy ertelems ember nincs egyik társkereső oldalon sem. Talán ne is keressek tovább, felesleges? Csak élőben van lehetőség találni egy normális embert?


2022. nov. 2. 22:38
1 2 3
 1/28 A kérdező kommentje:
Egy értelmes* ember sincs egyik társkereső oldalon sem.
2022. nov. 2. 22:39
 2/28 anonim ***** válasza:
64%
Egy értelmes, normális férfi, az miért szorulna netes társkeresőre???
2022. nov. 2. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
71%
Értelmes EMBER többnyire nem ilyeneken ismerkedik. Kár a férfiakra kihegyezni a dolgot.
2022. nov. 2. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
84%
Hát biztos találni, csak ritkább! Általában nekik nem kell társkereső!
2022. nov. 2. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
38%
Te sem lehetsz nagy durranás, ha eloben nem vesznek észre.... Fél kell tedd valahova magad, hogy felfigyeljenek rád, és még így sem... Szomorú
2022. nov. 2. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
37%

Kiknek is van ki találva a társ kereső kezdjük ott ?

Nyilván olyan embereknek akik az életben nem tudnak ismerkedni személyesen mert valami " sérült dolog van bennük " tehát akik társkeresőn vannak nők és férfiak mind valamilyen szinten sérültek, kivéve azokat akik pénzes hapi keresése céljából vannak felregisztrálva, ők egyszerűen a pénz rabjai és olyan foxert nem fognak találni igazán discoban sem kocsmában.

2022. nov. 2. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 A kérdező kommentje:

ma 22:46


Nem nem, nem arról van szó. Csak gondoltam egyszerűbb így. Miért ne próbálhatnám ki?

2022. nov. 2. 22:49
 8/28 anonim ***** válasza:
94%

Én értelmes embernek tartom magam, csak élőben elég bátortalan voltam kezdeményezni. Ha megvan az első pár mondatos beszélgetés, onnantól kezdve tudok normálisan ismerkedni, de pont elkezdeni nem voltam alkalmas élőben. Így először kb 'engem szedtek fel' a csajok :D

Aztán kipróbáltam a társkeresőt. Ott volt időm átgondolni a nyitó üzenetet, nem mondtam hülyeséget zavaromban. Egy kis csetelés és ha kölcsönös a szimpátia, randira hívtam a lányokat. Onnantól élőben meg mimden simán ment. Innen lett egy egy éves kapcsolatom, aztán megtaláltam a feleségemet, akivel nagyon boldogok vagyunk minden téren. Na például erre is jó lehet a netes társkereső, spexifikusabban tudsz keresni esetleg.

Miért ne lehetne normális ember, aki megpróbálkozik a netes társkeresővel?

2022. nov. 2. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 A kérdező kommentje:
Hát, én 2 hete egyet se láttam.
2022. nov. 2. 23:36
 10/28 anonim ***** válasza:
92%
Definiáld az értelmes embert. Vagy hogy milyen a nem értelmes ember.
2022. nov. 2. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!