Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nincs egy értelmes,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nincs egy értelmes, normális férfi se egyik társkereső oldalon sem?! Létezik olyan hogy a társkereső oldalakon csak lúzerek lennének? Ne keressek tovább?

Figyelt kérdés

Egyszerűen nem értem mi az oka.

Hiába keresek, egy ertelems ember nincs egyik társkereső oldalon sem. Talán ne is keressek tovább, felesleges? Csak élőben van lehetőség találni egy normális embert?


2022. nov. 2. 22:38
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
50%
Azért mert a normális férfiak megunták h nektek csak a 10/10 férfi a jó; a 10/7 vagy 10/8 nektek már kevés. Na ezért.
2022. nov. 9. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
73%

Nem tudom milyen korosztály vagy, én 30-as nő vagyok. Nincs rossz tapasztalatom, de jó se. Egyszerűen nem illettünk össze, nem éreztünk semmi vonzódást egy-egy találkozó után a partnereimmel, de mind normális, udvarias, kulturált volt.

Abbahagytam a társkeresőt, nem jött be, de szerintem nem a férfiakkal van a baj.

Van egy-két hülye, de az pár üzenetváltás után kiderül.

2023. jan. 6. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:

Van pedig értelmes és kedves mindkét nemből, csak mint egy korábbi válaszban is olvastam, meg kell találni az aranyat a sár között. Én is keresem.


F40

2023. jan. 7. 03:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
Kupáld ki magad, adj az alapvető higiéniára, adj le pár kilót, fejleszd magad, és lesz majd értelmes faszi a jelentkezők közt.
2023. jan. 7. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
49%
En nokent vagyok fent es szerintem vannak. Sok minden kell, hogy egy kapcsolat elinduljon, de ez, hogy nincs egy normalis ferfi sem, szerintem nem igaz. Amugy a tarskereson fanyalgoknak uzenem, hogy sok embernek nem nagyon van lehetosege eloben ismerkedni, en pl home office-ban dolgozom, szorakozohelyre nem jarok, az utcan nem ismerkedem. Szoval nincs ebben semmi rossz, nem kell luzerezni azt, aki ott probalkozik. Tobb normalis part ismerek, akik ott jottek ossze.
2023. jan. 7. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
Én (szintén 30-as nőként) pontosan ugyanazt tapasztaltam, mint a 22-es. Nem annyira szörnyű azért a felhozatal szerintem sem. De olyat találni, akivel összeillünk, vonzódunk is... hát, elképzelni sem tudom, hogyan lehetséges. Szerencse, azt hiszem.
2023. jan. 7. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
Az, hogy ossze is jojjon valami, mar valoban nagyon ritka, de ez nyilvan nem csak a ffiak hibaja.
2023. jan. 7. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:

Diákként az iskolában lehet ismerkedni. Munkahelyen sokaknál tabu. Mai szórakozóhelyek? 90-es években voltak jók. Itt alakultak a kapcsolatok, ismeretségek, barátságok.

A maiak nem tudnak szórakozni. 3/4 része a putriból elutazik a megyeszékhelyre, viszi magával a testvéreket, sógorokat kötekedni, emberkedni. Jó ízlésű magyar lány be sem megy ilyen helyekre mert sírva jön ki.

Munka mellett nehéz ismerkedni, kevesebb a szabadidő, nem sok olyan hely van ahol közelebb tudnak egymáshoz kerülni az emberek. Nem mindenki utazik tömegközlekedéssel, vásárlás közben nem mindenkinek jut eszébe ismerkedni stb.

Marad a net, ismerősön keresztül valaki.

dec. 25. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!