Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Bepróbálkozás után működhet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bepróbálkozás után működhet még barátság/folyamatos üzleti kapcsolat?

Figyelt kérdés

Két hasonló szituációban voltam a közelmúltban: egyszer egy olyan nővel, akit barátnak tekintek és nem akarok elveszíteni, másik esetben pedig egy olyan nővel, akivel szakmai érdekből származó kapcsolatot tartok, kezdett forrni a levegő. Egyértelmű volt az erős kölcsönös szimpátia amit nem is tartott titokban felém. Nekem is tetszett a nő, de nem voltam benne biztos, hogy csak érdekből / kedvességből mond ilyeneket, vagy akar-e többet.


Nem léptem meg a nagy lépést, hogy egyértelművé tegyem, hogy többet akarok, mert tartottam attól, hogy ezzel tönkreteszem az egyik esetben a baráti kapcsolatot, a másik esetben pedig az üzleti kapcsolatot. Én részemről, még ha nemet is mond, folytatódhatna ugyanúgy tovább, de lehet, hogy ő ezek után már nem érezné kellemesnek a helyzetet és megszakítaná a kapcsolatot, és ezt el akartam kerülni.

A másik eset, hogy nem mond nemet, hanem tényleg lesz köztünk valami, akár szexelünk is, de pl. nem tart ez a kapcsolat sokáig, mert kiderülhet hogy valami miatt mégsem működünk együtt, és ez után tudnánk-e ugyanazok lenni egymásnak, akik ezelőtt voltunk.


Jogosan tartok attól, hogy a bepróbálkozással elronthatom, vagy felesleges volt ezen aggódni, mert ha nem is alakul jól, még ugyanúgy mehet minden tovább?



2022. nov. 4. 08:46
A kérdező szavazást indított:
Jogos a megfontolás. Egy ilyen lépéssel kockázatot vállalsz, a jutalom nagyobb, de az esetleges veszteség is.
Nem kell ettől tartani. Megpróbáltad/megpróbáltátok, nem működött, de ezzel még nem romlik el bárminemű kapcsolat vele. Továbbra is jó lehet.
11 szavazat
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha kellőképpen felnőttként tudjátok kezelni bármi sül is ki ebből,akkor szerintem érdemes megpróbálni. Lehet,hogy valami jó fog kialakulni belőle.
2022. nov. 4. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Jol erzed, ez lutri. A szemlyisegtol fugg, amit biztos nem ismersz melysegeiben. Ha informalis kapcsolatra korlatozod a kontaktot veluk, akkor barmeddig fennmaradthat.
2022. nov. 4. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Te beteg vagy
2022. nov. 4. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
kurd meg es utana raersz filozgatni
2022. nov. 4. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!