Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Leírom mi a helyzet barátnőmme...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leírom mi a helyzet barátnőmmel (barátság van köztünk, én is nő vagyok). Adjatok olyan tanácsot, amit én is adhatok neki? Leírjátok, hogy tudom támogatni mostani helyzetében?

Figyelt kérdés

Legjobb barátnőmnek 9-10 év után ért véget a kapcsolata 1 hónappal ezelőtt, de ez az évtized is úgy telt, hogy voltak külön a pasijával, és mindig ő küzdött a kapcsolatért.


Most a barátnőm 27 éves, és a rokonság a nyakára jár, hogy mikor lesz már házasság, unoka...


Ismerkedik de az exét akarja, mindig is őt akarta. Egyik hosszabb különlétük alatt volt másik pasija, de akkor is az exét akarta.


Az a pasi, akivel akkor járt, azóta Bécsbe költözött és várandós felesége van, szal ez is rossz érzés barátnőmnek, hogy ha vele maradt volna, már meglenne minden vágya: külföld, házasság, gyerek. Ugyanis fiatalon akart anyuka lenni. És vágyik külföldi költözésre, tervezték exével de sosem lépték meg.


Most akarna házasodni, teherbe esni. De nincs is párja.


Iszonyatosan kapcsolatfüggő, amint szakít vele a pasija, vagy szünetbe vannak, felregisztrál társkeresőre és randizik. Nem tud 1 hetet se szingli lenni, ez nem vicc, ez tény. Olyanról hallani se akar, amit én mondok neki: legyél szingli legalább pár hónapig, mert 1 hétig se bír meglenni. 1-2 nap múlva hogy nincs meg a pasija, regisztrál.


Nem is laktak együtt ezzel a 10 éve tartó exkapcsolatával, ez is egy probléma, hogy még az együttélés se működött.


Én külföldön élek de megmaradt a jó barátság, most online, meg évi 2× talizunk. Engem most eljegyeztek, szervezem az "álomesküvőm". Én 3 éve vagyok a párommal. Mindez rossz érzés barátnőmnek, hogy valakinek 3 év után is megadatik, neki 10 év alatt se. Most ezért szakított a pasija, mert nem akart magadabb szintre emelni a kapcsolatukat. Meg maga az eljegyzés, esküvő, ahová persze meg van hívva, veavatom a szervezésbe, rájöttem nem kéne neki erről annyit beszélni, most szakított, maga alatt van a pasija elvesztése miatt is, meg mert csúszik számára a házasság, gyermekvállalás.


Nézett pszichológusokat de végül nem ment el egyhez se, pedig szerintem nagyon, de nagyon jó lett volna ha elmegy, elsősorban mert iszonytatóan kapcsolatfüggő, másodsorban mert fel kell dolgoznia a szakítást és a csúszást az életterveivel.


Ő csakis az exében gondolkodik, őt akarja, hiába nem működik 10 éve... Akkor is... Hiába ismerkedik másokkal, anélkül hogy egyedül lenne egy kicsit is, őt akarja...


2022. nov. 9. 22:33
 1/5 Noren1989 ***** válasza:
86%
Én elhívnàm külföldre dolgozni, hàtha kiszakad az ő kis mókuskerekéből.
2022. nov. 9. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ezzel nem lehet mit kezdeni. Anno én is párom is 1 hónap alatt elfelejtettük az exet. Minek sóvárogni. Új az jobb,izgalmasabb. Szereti sajnáltatni magát ez van. Mi lesz ha az éy megnősül?
2022. nov. 10. 05:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
63%

Nem értem. Egy hónapja szakítottak, de a pasi már Bécsben el és terhes a barátnője ? Nem all össze teljesen a történet.

Ezzel te semmit nem tudsz csinalni, gyerekes felfogása van, amíg ő maga nem jut arra a következtetésre, hogy nem normális, hogy ennyire kapcsolatfuggo, addig nem fog változni semmi, akármit is mondasz neki.

2022. nov. 10. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
72%
Ez a kamu tényleg nem jött össze. A dátumokat máskor jobban gondold át.
2022. nov. 10. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
80%
Nem az egykori az expótló a bécsi?
2022. nov. 10. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!