Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 27-30 fölött a normális...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

27-30 fölött a normális (kedves, intelligens és szép) nők nagy része végérvényesen "elkelt"?

Figyelt kérdés

25 alatt azt éreztem, hogy zavaró ugyan, hogy nincs párom, de kb. végtelen időm van. Most 30 vagyok, és úgy érzem, simán benne van, hogy már nem lesz gyerekem, vagy legalábbis nagyon nem olyan párom lesz, amilyet szerettem volna, mert az intelligens, jó természetű és csinos lányok már régen megtalálták a párjaikat.


Azért kérdezem ezt, mert gyakran olvasom azt a tanácsot, hogy érdemesebb inkább megvárni valakit, akivel tényleg jól érezzük magunkat, mint csak azért megállapodni, hogy legyen (házas)társunk - de nem tudom, mennyire életszerű ez a tanács. Mindenesetre engem nem vigasztal a tudat, hogy csak várnom kell, és talán találok valakit - 40 évesen...


2022. nov. 18. 14:24
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
90%
Vagy csak nem foglalkoznak veled...
2022. nov. 18. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem feltétlenül, mert ezek közül is vannak olyanok, akiket a társuk nem becsül meg, vagy csak elhidegülnek egymástól, és visszakerülnek a piacra. Az megint más kérdés, hogy plusz kölök az neked előny-e vagy hátrány, mert ilyen idős korban már nem olyan nagyon ritka dolog.
2022. nov. 18. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
73%

Ne legyél pesszimista, higgy abban, hogy megtalálod az igazit.


Amúgy az általad leírt tökéletes lányokhoz te elég vagy? Mármint te mit tudsz adni a kapcsolatba?

2022. nov. 18. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
40%

Igen, ez így van, sajnos ebben a korban már minden valamire való értelmes nő elkelt. Lehet van még 1-2, de kicsi az esélye, hogy megtalálod, de ne add fel.

30+ nők akik szinglik meg túl sokáig játszották az elérhetetlen én felsőbbrendűbb vagyok-ot, és láss csodát most ők kapkodnak kétségbe esetten mert észrevették, hogy elmúlt a fiatalság és már nincs annyi meg olyan hódoló mint szeretnék.

2022. nov. 18. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
76%

Fontos kérdés, amit a 3-as feltett. Te a saját megítélésed szerint intelligens, jóképű és kedves vagy?


Nem azért kérdem, mert szívózni akarok, simán elhiszem, ha azt mondod, igen, annak tartod magad. Végülis miért ne lehetnél az? De 30 körül már tényleg fontos a megfelelő önismeret és önértékelés. Ha számbaveszed a külső és belső tulajdonságaidat, és netán azt látod, hogy te nem ütöd meg a saját magad által felállított mércét, akkor vagy fejlődni kéne, vagy alább adni az igényeket.

2022. nov. 18. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
34%

A kérdező 20 éves bombázót keres.


Ezzel a kérdéssel csak szidatni akarja az egyedülálló 30-as nőket.

2022. nov. 18. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
83%

En csinos vagyok, humoros,torodo, mindenben a parom mellett allok, huseges megis a legutobbi is atbszott😅

Igy egy jo par evre eleg is volt a pasokbol.

2022. nov. 18. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:

"

A kérdező 20 éves bombázót keres."


Nem, nem azt keresek, és megköszönném, ha nem helyettem találnád ki, hogy én mit akarok, hanem vagy megvárnád, míg elmondom, vagy csendben maradnál. Köszi.


"Fontos kérdés, amit a 3-as feltett. Te a saját megítélésed szerint intelligens, jóképű és kedves vagy?



Nem azért kérdem, mert szívózni akarok, simán elhiszem, ha azt mondod, igen, annak tartod magad."



A külsőmmel és az intelligenciámmal nincs gond. Viszont az önbizalmam és az önképem nem jó, és nagyon szorongó vagyok. Az élet egyéb területein is el vagyok akadva. Tudom, hogy erre most az a válasz, hogy "akkor járjál terápiára és előbb hozd rendbe magad, azután keress párt", csak az a baj, hogy ezekkel elmehet még 10 év is (az elmúlt 3 évben kaptam normális diagnózist arról, hogy egyáltalán hogy nevezik azt, amiben vagyok), és akkor most addig éljek remeteként? Az alkalmi kapcsolatok szintén nem segítenek.

2022. nov. 18. 15:08
 9/19 anonim ***** válasza:
97%

"27-30 fölött a normális (kedves, intelligens és szép) nők nagy része végérvényesen "elkelt"?"


Dehogy kelt el, pláne nem végérvényesen. Tizenév múlva ott lesz egy jelentős részük elvált anyaként, két gyerekkel.

2022. nov. 18. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
39%
Ugye...Mondtam, hogy a 30-40es nők lejáratására megy ki a kérdés. Am érdekes, hogy azt vizionáljátok bosszúként a 30-40 es nőknek amik ti most vagytok...
2022. nov. 18. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!