Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nem kellek egy nőnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem kellek egy nőnek sem? Többi lent

Figyelt kérdés
Egész életembe kudarcba fulladt a társkeresésem. Pedig próbálkoztam élőbe is szerelmet vallotam 2 nőnek. Interneten próbálkozok. Fent vagyok tàrskeresökön, de semmi match. Akivel match van azzal is megszakad a kapcsolat. Próbálkoztam átlag alatti nőtől fullosig.Ha szexet akarok az a bajuk, ha komolyat akkor meg az. Semmi nem jó senkinek, ha velem kapcsolatos. Bezzeg más pasikért oda vannak. Régen bulikba is jártam, de ott is elzavartak. Csúnya nők nem az eseteim, annyira már nem tudok leadni az igényeimből, mert én is adok magamra.Ennyire ronda vagyok??? 10-12 éve ez van! 28 vagyok. Jó lenne végleg lemondanom, hogy lesz nőm?? Nyilván ezek hatásàra, meg nem volt könnyű életem régen lelkileg sérült lettem.

2022. nov. 20. 11:40
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
88%
Üdv az incelek között:)
2022. nov. 20. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 A kérdező kommentje:
1# Sajnos az lettem.
2022. nov. 20. 11:52
 3/33 anonim ***** válasza:
58%
Valszeg ronda vagy, ja. Írják majd itt a hülyeségeket hogy önfejlesztés meg menjél edzeni, de szart se ér, ha ronda vagy.
2022. nov. 20. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
78%

Tegyél be egy egeszalakos/ arcos képet! És elemezzük


27/N

2022. nov. 20. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
98%
Látni kellett volna a próbálkozásaidat, hogy pontos valaszt tudjak adni, hogy mi lehet a gond. Pl a szerelmi vallomasok hogy történtek? Jártatok már? Illetve te is mondod, hogy önbizalomhiányod van, ami szintén nagy hátrány. Nem sok nőnek kell "lelki sérült" pasi, ahogy te fogalmaztál.
2022. nov. 20. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 A kérdező kommentje:
5# Nincs önbizalom hiànyom, mert merek nyitni, oda merek bármilyen nő elé állni. Csak a hangulatom szar megtörtem. Nem jártunk csak én nekem voltak érzéseim, de ezek vallomások már régen történtek. Egyikkel se tartom a kapcsolatot.
2022. nov. 20. 12:28
 7/33 anonim ***** válasza:
96%

Képet lehet kérni? Mert úgy nem tudunk segíteni. 4-el értek egyet.



23/N

2022. nov. 20. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
20%
Csak messengeren küldene képet. Vagyis ha taszít stb nehezebb legyen lekoptatni. Anonim módon nem kér véleményt. Passz
2022. nov. 20. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
86%
8. Honnan tudod? De akkor minek ide ki kérdést? Akkor sirjon magában xD
2022. nov. 20. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
22%
Mert elküldte privátban hogy csak hogy mutatna képet!
2022. nov. 20. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!