Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nem kellek egy nőnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem kellek egy nőnek sem? Többi lent

Figyelt kérdés
Egész életembe kudarcba fulladt a társkeresésem. Pedig próbálkoztam élőbe is szerelmet vallotam 2 nőnek. Interneten próbálkozok. Fent vagyok tàrskeresökön, de semmi match. Akivel match van azzal is megszakad a kapcsolat. Próbálkoztam átlag alatti nőtől fullosig.Ha szexet akarok az a bajuk, ha komolyat akkor meg az. Semmi nem jó senkinek, ha velem kapcsolatos. Bezzeg más pasikért oda vannak. Régen bulikba is jártam, de ott is elzavartak. Csúnya nők nem az eseteim, annyira már nem tudok leadni az igényeimből, mert én is adok magamra.Ennyire ronda vagyok??? 10-12 éve ez van! 28 vagyok. Jó lenne végleg lemondanom, hogy lesz nőm?? Nyilván ezek hatásàra, meg nem volt könnyű életem régen lelkileg sérült lettem.

2022. nov. 20. 11:40
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
0%

Oké, innen látszik mennyire értetek a nőkhöz.. és ilyenek adnak tanácsot másoknak.. :"(


Tudod hol van a G pont egyébként és hogy lehet hüvelyi orgazmust okozni?:)

2022. nov. 20. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:
93%
20: És vajon nem veszi észre hogy le lett pontozva? Vagy nem is zavarja? 🤔😂
2022. nov. 20. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:
20%
Az a baj, hogy nem értitek. Mindegy, semmi baj, itt minden férfi Chad és bárkit megkap, kivéve a kérdező félék. Azért kíváncsi lennék, hogy miért tartjátok magatokat ilyen nagyra.. xD
2022. nov. 20. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:
100%

Milyen nagyra?

De továbbra sem válaszoltál: te olyanokkal szexelsz akik nem vonzanak? Mert ez valóban nem garancia a jó szexre, tehát nem csak ez számít, de ha valaki nem vonz szexuálisan akkor eleve szex sincs vele. Előfeltétel. Vagy te bárkivel belecsapsz, max. becsukod inkább a szemed és másra gondolsz?

2022. nov. 20. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:
18%

24. Engem nem vonzanak a Chadek, kezdjük ott :D

Aki ennyire a külsőségeket nézi, az meg is érdemli.


Nem csak külső alapján (de ott is inkább szemeket nézek, mosolyt, kisugárzást) döntök, jobban számít a belső. :)

2022. nov. 20. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:
33%
25-os: Uhum...
2022. nov. 20. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:
100%
Nem ez volt a kérdés kezdjük ott. Az egyenes válasz valamiért nem megy :) Egyáltalán nem kell sztereotipikus “chadnek” lenni hogy valaki vonzó legyen. Meg nem is az a kérdés hogy “belső” is számít-e. Lefekszel olyannal aki egyáltalán nem tetszik? Igen vagy nem?
2022. nov. 20. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:
90%
Mondjuk ne vallják senkinek rögtön elsőre szerelmet, elég ijesztő lehet.
2022. nov. 20. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:
66%
Üdvözöllek téged is az incelek egyre népesebb táborában!
2022. nov. 20. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:
91%

figyelj haver, én is tök átlag srácnak gondoltam magam sokáig, a nők a szemedbe nem igazán fogják megmondani, hogy csúnya vagy. persze, a normális lányok, inkább elsikálják valahogy.

persze én is csodálkoztam, hogy miért nem sikerül egy lánynál sem elérni semmiféle eredményt, pedig jól öltözködök, bóvli cuccot sosem vettem fel, edzettem is akkoriban, ápolt vagyok, értelmes, olvasok igazi papír könyveket:) stb.

aztán egyszer akaratom ellenére kihallgattam pár csajt, ahogy rólam beszélnek, azt mondták, hogy ronda vagyok, mint a bűn, meg hogy bottal sem piszkálnának meg, ilyesmiket. akkor már megértettem, hogy miért nem sikerül barátnőt szerezni. ha más szájából hallod az igazságot, az másképp jön ám le. azóta feladtam, nem ismerkedek, nem akarok senkit magammal terhelni, hogy hogyan rázzon le finoman.

2022. nov. 20. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!