Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nem kellek egy nőnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem kellek egy nőnek sem? Többi lent

Figyelt kérdés
Egész életembe kudarcba fulladt a társkeresésem. Pedig próbálkoztam élőbe is szerelmet vallotam 2 nőnek. Interneten próbálkozok. Fent vagyok tàrskeresökön, de semmi match. Akivel match van azzal is megszakad a kapcsolat. Próbálkoztam átlag alatti nőtől fullosig.Ha szexet akarok az a bajuk, ha komolyat akkor meg az. Semmi nem jó senkinek, ha velem kapcsolatos. Bezzeg más pasikért oda vannak. Régen bulikba is jártam, de ott is elzavartak. Csúnya nők nem az eseteim, annyira már nem tudok leadni az igényeimből, mert én is adok magamra.Ennyire ronda vagyok??? 10-12 éve ez van! 28 vagyok. Jó lenne végleg lemondanom, hogy lesz nőm?? Nyilván ezek hatásàra, meg nem volt könnyű életem régen lelkileg sérült lettem.

2022. nov. 20. 11:40
1 2 3 4
 31/33 anonim ***** válasza:
52%
A kérdező minden héten kiír egy ilyen önsajnáltató, nőgyűlölő szöveget. Nem tűnik fel senkinek vagy mi? Írjátok itt neki minden héten ugyanazt és jövő héten újra elhalmozhatjátok tanácsokkal. Ez ìgy fog menni amig él.
2022. nov. 22. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 anonim ***** válasza:

Nincsen jo tanacs, ha ronda vagy be kell rendezkedned az orok maganyra. Viccen kivul!

A magany felfodogozasaba adhatok nehany tippet, hogyan lehet kezelni, hogy ne old meg magad es masokat se. Nem konnyu, sokat kell szenvedni hozza.

2022. nov. 22. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 anonim ***** válasza:
Ilyen kérdésre mit vársz? Mi mégis honnan tudjuk?
2022. nov. 28. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!