Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik nő jobb ötlet?

Figyelt kérdés

Nincs konkrét nő, hanem csak a típust nézzük!


1, fiatalabb 16-22 közötti , iskolás lány.


2, 25-33 közötti dolgozó egyedülálló nő


Melyik elfogadóbb a férfi egzisztencia hiányával? Szóval ha egy 30-35 körüli férfinek csak átlagos 300 nettós fizetése van, saját ház, autó nélkül?


2022. nov. 20. 12:56
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
83%
Fele annyi idős kiskorúkkal akarsz kezdeni? Fúj.
2022. nov. 20. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
81%
2
2022. nov. 20. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
31 vagyok, egy 22 éves lány a fele lenne? 🤔
2022. nov. 20. 13:00
 4/12 anonim ***** válasza:
27%
16 éves szűz lány.
2022. nov. 20. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
90%

Szerintem 27-33 közötti nő való hozzád leginkább. Ha csak a kort nézzük.

De 16 éves iskoláslány biztos nem. 🙄

2022. nov. 20. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
81%
Egy 25+-os független nőnek nagyobb elvárásai vannak, mint egy épp leérettségizett fiatal lánynak. Nagy eséllyel pár éven belül családot szeretne, amihez elengedhetetlen a saját ház, autó. Amit természetesen nem neked kell egyedül biztosítani, hanem közösen. Viszont 300 nettó sajnos a jelenlegi helyzetben nem elég egy jövő megalapozásához.
2022. nov. 20. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
96%

Egyértelműen 2

Mit akarsz kökyköktől egyáltalán? Ekkora hülye bohóc vagy te is?

2022. nov. 20. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
90%

Nekem volt olyan párom, aki mindig a fiatalabbakra utazott, mert nem ért fel a korosztályához. Én ezt akkor (17 évesen) nem vettem észre, de később (mikor a szakításunk után is csak a korosztályomból, fiatalabbakból szemezgetett) elég egyértelművé vált, és nagyon szánalmas is volt.

Nyilván az egzisztencia hiányával egy fiatalabb lány/nő jobban megbékél, de nem valószínű, hogy egymás méltó partnerei tudtok lenni úgy, hogy máshol tartotok az életben, más az ízlésetek, máshogy képzeltek el egy szórakozást, stb.

Szóval szerintem ahelyett, hogy szánalmas és számító módon fiatalabb és megtéveszthetőbb partnert keresnél magadnak, próbálj meg inkább egyszerűen csak korosztályi megkötés nélkül keresni valakit, aki így szeret téged, ahogy vagy. Itt gyakorin elterjedt, hogy fontos a fizetés társkeresésnél, de ennyire nem az. Én például nem szeretnék gyereket, így marhára leszarom, a másik mennyit keres (amíg az normális keretek között van, pl. nem 175eft-ért dolgozik), együtt a párommal megoldjuk a dolgokat, hiszen mind a ketten dolgozunk.

2022. nov. 20. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
2
2022. nov. 20. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
94%
Te egy puhapocs igazi luzernek tunsz
2022. nov. 20. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!