Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Még most is csak a magas,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Még most is csak a magas, jóképű pasiknak lehetnek csajai? Vagy ez enyhült már esetleg rosszabb lett?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Én most 30 körül vagyok és az én időmben, amikor középsikolás és egyetemista voltam akkor csak és kizárólag a magas, jóképű pasiknak voltak csajaik, de azoknak sok. Az átlagos esetleg sok-sok munkával összzetudtt kaparni egyvalakit egy rövid időre. Az alatt esélytelen volt. Ez most is így van? Válltozott valamit a helyzet? Mik a tapasztalatok?



2022. nov. 20. 17:09
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
64%
Falun az izmos, alacsony ronda arcú srácnak is van barátnője 19 voltam
2022. nov. 20. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
64%
Városban is. Nem egyszer látok olyan párt, ahol a fiú alacsonyabb is egy kicsit vagy egymagasak és nem is ronda a csaj.
2022. nov. 20. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
35%
Rosszabb lett már gazdagnak is kell lenni
2022. nov. 21. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!