Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Kedves holgyek! Miben fejlodjek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kedves holgyek! Miben fejlodjek?

Figyelt kérdés

Jelenleg 24 eves egyetemista vagyok. Van sajat budapesti lakasom, sajat autom (BMW, bar nem azert mert szeretik a lanyok, hanem mert nekem tetszik), van egy jolfizeto allasom (otthonrol dolgozok kulfoldi cegeknek fejlesztokent), sportos vagyok (kockas has, izmos kar, stb., mondjuk edzeni is inkabb azert szoktam, hogy egy picit jobban erezzem magam, nem az izmok miatt). Divatos ruhakban jarok, es minden nap furdok.


A magassagom nincsen 160 (nem, eliras) centi es kimondottan ronda az arcom. Meg soha egy pozitiv de meg csak semleges visszajelzest se kaptam senkitol. Beleertve a sajat rokonaimat is. Kb. 14 eves korom ota semmilyen emberi kapcsolattal nem rendelkezem. Pedig nyilvan szeretnek es folyamatosan is teszek ezert. Probalok ismerkedni, de eselytelen minden alkalommal nem csak nok eseteben. Tokeletesen latszik a tavolsagtartas. Ha oda ulok valaki melle akkor inkabb odebb ul. Rendszeresen kapom a fujj takarodj innen pillantasokat.


Szeretnem tudni, hogy miben kene fejlodnom hiszen a kulsommel az eg vilagon semmi problema nincsen? Legalabb is az internetes forumozok tobbsege szerint, akik persze meg sosem lattak.



2022. nov. 21. 03:46
1 2 3
 21/21 A kérdező kommentje:
Nem kell jol kinezni a baratsagnal, de mindenkinel van egy minimum. Meg nalam is. Ha nagyon nyomorultul nez ki valaki azt nem szívesen fogadom, mert csak megjobban allassa a statuszom.
2022. nov. 24. 18:54
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!