Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért mondják, hogy vidéken...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mondják, hogy vidéken nehezebb Tinderen érvényesülni férfiként, mint a fővárosban?

Figyelt kérdés
Oké kevesebb nő van fent arra, de kevesebb pasi is, azaz kevesebb a konkurencia, mint itt Budapesten, szóval nem értem.
2022. nov. 21. 17:33
 1/8 anonim ***** válasza:
nekem nehezebb vidéken.
2022. nov. 21. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
nekem is nehezebb
2022. nov. 21. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Hiába nagyobb a konkurencia, de legalább van lehetőség. Ha nincs lehetőség hiába a kisebb konkurencia.
2022. nov. 21. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
0%
Az a kevesebb nő, az is a legjobbat akarja.
2022. nov. 21. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Azert, mert igy van.

Egyreszt, valoban kevesebb a ferfi, de a no is.

Masreszt, a fovarosban nyitottabbak.

2022. nov. 21. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Akkor lenne igaz a "kínálat" és a "konkurencia" kapcsán tett állításod, ha az embereknek a Tinderen kötelező lenne végül párt választani onnan. Így viszont pusztán arra a kérdésre kell megkeresni a választ, hogy vajon 70 vagy 7000 nő közül találsz olyat könnyebben, akivel kölcsönösen bejöttök egymásnak.
2022. nov. 21. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Hans Pötterman ***** válasza:
55%
Nagy számok törvénye. Kevesebből nyilván nehezebb pont olyannal összeakadni akivel passzolsz. Vidéki parasztgyerekként Pestről lett csajom nekem is akivel komolyan sikerült is menni valamire.
2022. nov. 21. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én Szegeden élek és egész könnyűnek érzem, de Pesten még könnyebb azt látom. (Sokat járok Pestre barátokhoz látogatóba, vagy pl. jártam oda egy évig minden hétvégén tanfolyamra.)
2022. nov. 24. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!