Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A mai nők inkább lesznek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A mai nők inkább lesznek többedik barátnői vagy szeretői egy jóképű férfinek, minthogy megállapodjanak egy kevésbé jóképűvel?

Figyelt kérdés

Már így 30 évesen is azt látom, hogy a férfi ismerőseim - akik javarészt korom beliek - azoknak a 60-70%-a még mindig szingli, azóta sem kelt el, legtöbbjüknek soha nem is volt sikerük a nőknél. És azt vettem észre, hogy ez szinte kizárólag a külső függvénye. Az anyagiak, a személyiség alig játszik szerepet ebben a statisztikában. Lényegében csak az, hogy külsőleg vonzó-e a férfi vagy nem.

Viszont a jó adottságú férfiak egyszerre több nőt is tarthatnak vagy csak simán dughatnak, sok ilyet ismerek akik így tolják.

Kimondhatjuk ezek alapján, hogy a mai nők még akkor is ha pontosan tudják mi a helyzet, nem bambák, még akkor is inkább lesznek többedik női egy jóképűnek, mint hogy egy átlagos vagy átlagon aluli külsejű férfival beérjék monogám kapcsolattal?



2022. nov. 21. 22:38
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
92%

Mivel én a nyitott párkapcsolat híve vagyok, rám részben igaz ez az állítás, ugyanakkor kevés nővel találkoztam, aki hozzám hasonlóan gondolkodik. A másik az, hogy ha én a "többedik barátnő" vagyok, akkor értelemszerűen én is több pasival tarthatok fenn kapcsolatot, hiszen olyan a világon nincs, hogy a férfinak szabad, nekem meg nem.


De így mindent összevetve hülyeség, amit írsz. Konkrétan egyetlenegy nőt sem ismerek, aki ilyen kapcsolatban élne.

2022. nov. 21. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
83%

"a 60-70%-a még mindig szingli, azóta sem kelt el, legtöbbjüknek soha nem is volt sikerük a nőknél"

Az megvan, hogy mitől lesz a gyerek?

Ezért hülyeség, amit Orbán mond.

2022. nov. 21. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
76%

"a 60-70%-a még mindig szingli, "


EZ egyszerűen nem igaz és nem is lehet igaz. Hacsak nem valami válogatottan lúzer emberekkel vagy körülvéve.

2022. nov. 21. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
88%

Mármint hogy vannak szexi csávók akiknek be van osztva a hete, hogy o... hétfőn katika fiúja vagyok, kedden julcsikáé, szerdán arankáé, és így tovább?? 😅


Én inkább úgy látom hogy a nők inkább nem jönnek össze senkivel, ha nincs számukra megfelelő férfi. Érted... Ugyanúgy szinglik mint te és a barátaid, csak ők önszántukból.

2022. nov. 21. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
20%

Kedves kerdezo!


Naná, hogy igy van! Bar az is igaz, hogy nagyon sok no és egyedul van.

Az regi mondasuk, ha nincs lo akkor jo a szamar is.

Az uj mondasuk a legjobbat vagy semmit.


Mondjuk azert kivancsi leszek ezekre a nokre mondjuk 40+-osan hol lesznek, mert a csavok akiket most eldobnak azok tuti nem fognak rajuk varni. Vagy felakasztjak magukat vagy rendelnek maguknak keletrol valakit.

2022. nov. 22. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
87%
Ha körülnézek a női ismerőseim közt, 0 jár szolizni. Akkor kijelenthetjük ezek alapján, hogy a nők nem szoliznak, igaz?
2022. nov. 22. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
78%

"Mainők"


Mert mindenki egyforma, mint ahogy a "maiférfiak" is azok.

2022. nov. 22. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
93%
Még szép.
2022. nov. 22. 04:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
9%
A mai nőket nem érdekli a külső, feltéve persze, ha úgy nézel ki mint Chris Hemsworth.
2022. nov. 22. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
81%
#19: Chris Hemsworth-nek az alakja jó, az arca viszont erősen hagy kívánnivalót maga után.
2022. nov. 22. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!