Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Úgy döntöttem, hogy letöltöm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Úgy döntöttem, hogy letöltöm a tindert. Átlagos kinézetű nő vagyok. Mire figyeljek?

Figyelt kérdés
Komoly kapcsolatot szeretnék.
2022. nov. 25. 13:56
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
98%

Előnyös és ne kihívó képet tegyél ki, az max olyat vonz, akinek egy éjszakára kellesz.

Ha van bemutatkozás opció, tömören, de figyelemfelkeltően fogalmazd meg.


Igazából szerintem ennyi a lényeg. A többi rajtad múlik. :)

2022. nov. 25. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 Noren1989 ***** válasza:
98%

Legyen írott bemutatkozó.


Nekem férfiként pl herótom van az érdeklődési köröktől:

-utazás,

-gym,

-kutyák.


A napszemcsis fotókat is kerüld, ha tudod.

Szolid mosoly, nyugodtan tehetsz fel képet a társasági életedről is.


Ha véletlen duci vagy, érdemes azt is megmutatni a csalódáso elkerülése végett.

2022. nov. 25. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
Az alakom jó, van rajtam kb 8 kg plusz, de erős homokóra vagyok, szokták szeretni.
2022. nov. 25. 14:02
 4/21 anonim ***** válasza:
87%
Arra hogy tele lesz hazug szemetladakkal meg nős pasikkal akik csak dugni akarnak, pan peter playboyokkal, meg ferfi goldigerekkel akik beakarnak cuccolni hozzad, meg idegbeteg allatokkal akikrol csak kesobb derul ki hogy az exet is verte
2022. nov. 25. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
88%
Addig oké, hogy letöltöd, csak arra figyelj nehogy használd :)
2022. nov. 25. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
90%
Nekem csalódás volt. Ha nem vagy előfizető, nem látod a képeket azokról akik bejelölnek. Ha valakivel kölcsönös volt a szimpátia, akkor sem válaszolt, ha én írtam rá. Én nem kapcsolatot kerestem, csak szexet hosszabb távra. Tele van bamba, néma pasikkal. Erre számíthatsz. 2 hónap próbálkozás után meguntam, aztán letöröltem a francba. Nekem időpocsékolás volt az egész.
2022. nov. 25. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
98%

Arra szamithatsz hogy az osszes pasi csak dugni akar es melletted meg 100 nonek irogat, aki osszejon azzal talizik.

Ja ez tinder nelkul is igy van.

2022. nov. 25. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
9%
#6 Ha egy nő dugást sem tud összehozni tinderen, ott valami nagy defekt van.
2022. nov. 25. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
92%
Akkor ha én nő vagyok és csak dugni akarok akkor a tindert elég hozzá letölteni? 😂
2022. nov. 25. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
9: nem hiszem, hogy a csúnya nőket meg akarják fektetni ismeretlenül.
2022. nov. 25. 14:39
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!