Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért hihetetlen az,hogy egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért hihetetlen az,hogy egy normál alkatú,jóképű férfi erősen túlsúlyos nővel szeretne ismerkedni?

Figyelt kérdés
Legtöbbször trollnak vélik,azt gondolják csak szórakozik.Miért ne vonzódhatna nagyon kövér nőhöz? Miért ne szerthetne egy nagyon nagy nőt?

2022. dec. 6. 09:57
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
18%
Hány cm cerka? Egzisztencia ?
2022. dec. 6. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
Mindegyik megfelelő.Mi köze a kérdéshez?
2022. dec. 6. 10:04
 3/23 anonim ***** válasza:
74%

Hányszor fogod még ezt megkérdezni?


Azért hihetetlen, mert nagyon ritka. Kielégítő válasz?

2022. dec. 6. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
68%
Az lenne a meglepő, ha egy sportos izmos alkatú akarna ilyen nővel lenni, de még arra is azt mondanám, hogy kit érdekel, ő dolga. Egy normál alkatú azért nem épp félisten kategória, hogy annyira futnának utána a vékony nők.
2022. dec. 6. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
94%
Miért kell más véleményére adni, ha nekik úgy jó? Nem értem.
2022. dec. 6. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:
Nem más véleményéről van szó.Amikor rendkívül túlsúlyos hölgyet keresek,akkor vélnek trollnak,illetve volt olyan nő,aki azt írta,hogy szórakozzak mással.Ezért kérdezem,hogy ez ennyire hihetetlen?
2022. dec. 6. 10:14
 7/23 anonim ***** válasza:
88%
Ismertem ilyen srácot az egyetemen, akkor kifejezetten jóképű volt (ma már nem az). Neki mindig a kövér-nagyon kövér és arcra sem szép lányok jöttek be, tök furi volt.
2022. dec. 6. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem az, aki ezen és az ilyesmi dolgokon meglepődik kb semmit nem tapasztalt még a világból. Éldegél a kis korlátolt buborékjában és fogalma sincs, mi történik körülötte.
2022. dec. 6. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:
7-es:én is így vagyok,a nagyon-nagyon kövér nők tetszenek,de én a helyes arcúakat preferálom.
2022. dec. 6. 10:45
 10/23 anonim ***** válasza:
25%
Ez kb. annyira hihető, mint ha egy csodaszép nő egy lecsúszott, csóró férfival akarna párkapcsolatot.
2022. dec. 6. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!